pe3czech

Kavárník

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 18.9.2015  22:48

V kině jsme se smáli jen tři. Já, má žena a cizí kluk o řadu níž. Od té doby na sebe venku deláme spiklenecký obličej, že víme něco, co ostatní ne.

• 18.9.2015  22:41

Od téhle chvíle, už vždy budu váhat, jestli podle očí poznám předky…

• 3.3.2013  19:15

tyvole, uvědomujete si, že to, po čem tady plivete, je život jedné rodiny? Jestli by něco měla Třeštíková natočit, sestříhat a pak bez milosti spálit, tak jsou to odsuzovačné komentáře na této stránce. Honzo, Tobě držím palce. A ohol si už ty kotlety! (prosím)

• 1.3.2013  10:06
    Hon (2012)

Asi úplně přestanu sledovat filmy a číst knihy. Některé příběhy jsou tolik přesvědčivé a já se do nich tak vcítím, že to neprospívá mému zdraví.

• 24.2.2013  10:55
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

oceňuju nápad, přesto mě to nebaví. My Name Is Earl určitě má svou cílovou skupinu a jsem si jistý, že Ti se mohou smíchy popukat.

• 17.1.2013  21:02

Quentin, you sonofabitch... And bye miss Lara!

• 4.11.2012  21:17
    Yuma (2012)

pro mě skvělá práce. ale co vy, jak by vás poznamenalo, kdybyste měli přeblafnout nejlepšího přítele? http://polakpet.tortoreto.cz/2012/11/yuma-zadny-madafaka-nema-na-polaka/

• 23.10.2012  11:19
    Hip Hap Hop (TV pořad) (1992)

Pokud Česká televize vydá edici HIP HAP HOP na DVD, půjdu stát frontu do předprodeje. aneb - modří už vědí? http://www.moj.estranky.cz/img/picture/1803/Modří-už-vědí.jpg

• 11.8.2012  10:41

hmmm... šel jsem na projekci v rámci Colores Flamencos... jenže na jiný film - Camino. Prý však měli k dispozici jen poškozený nosič s filmem a sáhli ke změně v programu... tolik jsem se dozvěděl na místě a přemýšlel, jeslti mám být zklamný. Když už jsem tam však byl, zůstal jsem. A dobře udělal. I když technicky se mi film úplně nepozdával a scénografie občas připomínala telenovelu(+děsný dabing, proč sakra?), zápletka a dějová linka mě dostaly. A na toho posraného bachaře mám řádnou pifku. Jestli jej znáte, vyřiďte mu, aby se mi raděj vyhbýbal. Díky.

• 11.8.2012  10:35

konečně! konečně poznamenaný trainspottingem. a naprosto chápu, proč apačka říká, že z ní trainspotting udělal vegetariánku. 10 hvězd z pěti.

• 26.5.2012  22:57

dokáži najít spoustu objektivních námitek k filmu. "Ale proč, sakra," ptám se. Dlouho jsem se u žádného filmu nenasmál jako u Intouchables, přestože prezentuje vážný skutečný příběh.

• 16.4.2012  12:39

zvláštní, že jsem film viděl zrovna teď, v současné politické situaci. zvláštní, že retrospektivně mi snímek přijde jako zajímavé proroctví - ne, že by nějaká konkrétní země západní civilizace by byla doslovně tolik tyranská.

• 10.4.2012  08:38

kdo chce, vezme si z filmu něco pozitivního. jiní zase něco negativního. osobně vím o new age prd, proto tolik neškatulkuju. mám rád přírodu, v konzumu a středním proudu se nenacházím. to jsou mé důvody, proč se mi La Belle Verte líbil. příjemně jsem s "úžasnou zelenou" strávil večer. vsadím se, že spousta z tvrdých kritiků filmů se Zelenou strávila nejeden večer.

• 7.3.2012  01:58

Pouhé napětí mi u hororu nestačí. U hororu se chci/měl bych se bát. Pocit "již viděného" po většinu filmu přilepil na mé rty úsměv, namísto děsivé grimasy. A to nejsem pravidlený konzument hororů, spíše výjimečný. Pár lekaček bylo slušných, jenže když mě nečekaně překvapí pes ležící pod nohama ve setmělém bytě, to ještě není horor, ale jen úlek. Atmosféra strachu na mě vůbec nedolehla, zvukové efekty vnímám místy až kýčovitě.

• 3.3.2012  02:59
    Vesnice roku (studentský film) (2011)

Nebudu to s hodnocením přehánět. Na pět hvězdiček, ani na čtyři to není. Paradoxně kvůli dírám ve scénáři, který všechny účinkující tak nadchnul. Nejde mi do hlavy, jak je možné, že je Vetchý s Vlasákovou už 25 let, Vlasáková nedodělala školu, protože jí Vetchý zbouchnul a přitom jejich klučina nemá víc, jak čtyři roky. Řekněte si, že ryju do blbostí, ale u velkofilmů vám tohle dá kritika pěkně sežrat, ne?

• 20.2.2012  03:09
    Highway (2002)

Jared Leto má v době natáčení už 30 let? Fíha!

• 20.2.2012  02:49

Chci hodnotit podle vlastního názoru. Podle vlastního dojmu, jakým na mě film působí. No, když u jednoho filmu usnete dvakrát, a to o víkendu, kdy jste vyspaní... Nemyslím, že by to bylo únavou.

• 17.2.2012  19:32

Řekl bych, že Gost Writer nabízí sofistikovaný příběh. Podobný děj jsem ještě neviděl. Že bych byl ale napjatý anebo že by mě film jinak emočně zasáhnul? To se říct nedá. Dal bych ****, jenže zvykám si vysoká hodnocení udělovat jen filmům, které ve mě zanechají stopu. A které bych rád viděl znova. To první se nestalo, druhým si nejsem jistý.

• 7.2.2012  06:50
    menZONE (TV pořad) (2012)

co tomu jen chybí?... Jo, už vím! Jiskra a vtip.

• 7.2.2012  00:54

Nejvíce mi zážitek kazil zbytečně (dvakrát) doslovný začátek filmu. Kdyby jako náhodou přeci jen ještě někdo nepochopil, jak to s tím časem funguje.. Po zbytek jsem se slušně bavil, no, dokonce jsem se zamýšlel nad paralelou ke skutečnému světu. Příjemně utracený čas za vstupenku do kina

• 7.2.2012  00:51

Velmi příjemné podívání. Podobně absurdní smysl pro humor mi lahodí. Škoda že všechny části filmu nejsou stejně nabité a vyrovnané. Ona existuje knižní předloha? Sem s ní!

• 29.1.2012  22:24

ještě jsem to neviděl celé.. ale kousek mě zastihl dnes na Nova Cinema.. Pevně doufám, že to je hrozný dabing, co ve mě vyvolal dojem, že to ani celé vidět nikdy nechci?

• 23.1.2012  11:38
    Hustej nářez (TV pořad) (2009)

kdyby to nemodarovala ta divná parta ve studiu, některá videa by byla i úsměvná.

• 23.1.2012  11:34
    Criss Angel: Mistr magie (TV pořad) (2005)

Vypadá jako náš bisexuální kadeřník, a čaruje jako kdokoliv kdo má doma slepice(nebo vy vážně věříte, že zhypnotizoval slepici? Zkuste jí zakrýt oči, "usne" vždy, uvidíte.. a americká farmářka křičí: Za dvacet let, co chovám slepice jsem něco takového nezažila) Co říct víc? Pro mě to vypadá jako klasická bomba do světa středoproudých američanů.

• 23.1.2012  11:31

Pro mě jsou Básníci příjemnou československou klasikou. Vítanou příležitostí zavzpomínat si na doby, kdy jsem byl malý špunt a viděl tyhle filmy poprvé. Ale jen do doby, než dají v televizi něco z mých TOP, pak přepínám.

• 23.1.2012  11:28

...specifikujte mi cílové publikum, prosím. Jestli je to 18+, pak dávám dvě hvězdičky. Jestli je cíleno na děti a mládež, pak dávám ODPAD!

• 23.1.2012  11:27

Musíme si pomáhat, aneb kterak může být přizdis*áč považován za odboj, a čestný muž za kolaboranta.

• 23.1.2012  10:54

Část publika ráda si libuje v rozplétání složitého příběhu a nachází v něm hlubší poselství. Jiná část publika raději nenáročné komedie. Pokud chcete říct něco hlubšího druhé zmíněné skupině diváků, co uděláte? Natočíte Klik - život na dálkové ovládání. Jsem rád, že existuje takový film.

• 17.1.2012  01:37
    Firewall (2006)

Slabých zhruba 80 minut a napínavé vyvrcholení. To vše získáte, pokud koupíte Firewall.

• 17.1.2012  01:34
    Absurdistán (2006)

Osobně nerozumím přespříliš nízkým hodnocením. Možná mají pravdu lidé hovořící o varování pro slaboduché jedince. No, dosud jsem se mezi ně osobně nezařazoval(ostatně kdo by byl tak kritický?). Můj názor říká, že jde o vtipně předložené varování... a že právě ti nejvíce slaboduší, které by to mělo varovat, to varování neuvidí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7