Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Tenhle snímek působí nesourodým dojmem. Připomíná špíše slepenec několika různých filmů dohromady, kde nakonec nedává smysl skoro nic.

Debbie a její parťačky (2018)

Jaké cílové skupině je tento povrchní a neskutečně nudný film určen je záhadou. Z pohledu ženy se raději podívám na sexy muže v Dennyho parťácích a navíc se u filmu i zasměji.

Solo: Star Wars Story (2018)

Nudná estráda a rozhodně poslední díl Star Wars, který jsem pod hlavičkou studia továrních odpadů viděla.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Předchozí remake dostal jednu hvězdu a tím pádem tohle "veledílo" nemůžu ohodnotit jinak. Naprostá ztráta času.

Liga spravedlnosti (2017)

Vzheldem k tomu kolik špíny se o tomhle filmu napsalo, tak je výsledek velmi povedený. Na rozdíl od BVS je tón filmu pozitivnější, což se k týmovce hodí. Představení nových postav není uspěchané a jejich motivace k začlenění nepostrádá logiku. Velmi mě potěšila týmová chemie, tým se dobře doplňuje a funguje. Je vidět, že si herci na placi vzájemně sedli. Potěšila i přítomnost Green Lanternů v příběhu a znovuzrozený Superman. Naopak záporák je slabší, ale to je u konkurenčního Marvelu již pravidlo, proto bych to nijak nehrotila. Výtku bych měla snad jen k hudbě, která není nijak výrazná. Elfman připomíná spíše jen svůj vlastní stín z dob minulých a to je škoda.

Thor: Ragnarok (2017) odpad!

Thor přišel o kladivo a já o jakoukoliv chuť se někdy podívat na další Marvel. Tohle bylo naprosto o ničem.

Spider-Man 2 (2004)

Nejlepší díl ze série a nebála bych se ho označit za nejlepšího Spider-Mana vůbec.

Batman a Harley Quinn (2017)

Už dlouho jsem se tak u animáku nezasmála. Tohle volnější tempo mi sedlo naprosto dokonale do nálady. Navíc mě potěšil i návrat Lorena Lestera do role Nightwinga. Měla jsem celkem obavy s tím, jak si Melissa Rauch s Harley poradí, ale její dabing je perfektní. Batman and Harley Quinn se mi líbil mnohem víc, než poslední přírůstek do Animated rodinky Gods and Monsters.

Ovládací panel
38. nej uživatel Francie