• Thriller

Cena moci (2015)

priemerné,alebo podpriemerné?v každom prípade iba na jedno použitie...41%,aj tolen preto,že connie nielsen,mám celkom rád..

Derrick (1974) (seriál)

V detstve som mal tento seriál,celkom rád z velkej časti preto,že v Ceskoslovenskej televízii,toho vela na výber nebolo...Po dlhých rokoch,som si pozrel znova asi 50.častí a nudný inšpektor Derrick,už dnes asi nikoho nenadchne.V konkurencii dnešných kriminálok,sa proste stráca,jak para nad hrncom...-33%.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Moja jednička na poli seriálov a tak to pravdepodobne zostane navždy..Už od prvej scény,kde Walter pobehuje v slipách s pistolou,som si ten seriál zamiloval a všetkých 62.dielov,som si vyslovene užíval.Z Waltra,učitel chémie sa po zistení,že trpí rakovinou,stáva niekto uplne iný..Spolu s Jessim(bývalým žiakom),začne vyrábat a distribuovat,vysoko kvalitný drogový produkt,ktorý mu síce prináša kopec penazí,ale ešte vačšie množstvo problémov,ktoré musí pernamentne riešit.Walter sa začína pozvolna menit,je otrlejší,chladnokrvnejší,získava si rešpekt v podsvetí a v rebríčku raketovo stupa.Manželka a syn ho pomaly nespoznávaju,ale waltovi to dávno neprekáža.Prestáva rozlišovat rozdiel medzi klamstvom a pravdou,medzi dobrom a zlom.

Motiv (2013) (seriál)

Záleží od vkusu,mne osobne vadí,ak hned na začiatku poznám páchatela a zvyšok je v podstate len,prečo a ako?Napriek tomu,dalo sa na to pozerat,aj ked v porovnaní s inými krimiseriálmi,tento trošku zaostáva..

Případy 1. oddělení - Série 1 (2014) (série)

Velmi doveryhodne spracovaný seriál,o skutočnej práci policajtov,ktorá obnáša okrem iného,aj prehrabávanie v odpadkoch,nekonečné vypočuvanie aj potenciálnych svedkov a skladanie malých dielikov,ktoré vedu k dopadnutiu páchatela.Plusom seriálu je,že sa jedná o skutočné prípady,niektoré mierne upravené..K vyberu hercov-žiadne výhrady,myslím si,že ako policajti su celkom uveritelní:)-85%.

Jednoduchý plán (1998)

Tento film mi svojou mrazivou atmosférou,dost pripomínal Fargo a musím povedat,že sa mu takmer vyrovnal...B.Bob Thornton opat dokazuje,že dokáže zahrat skoro všetko.u mna 95% a druhé miesto v Top Ten..