Zaklínač - Čtyři marky (2019) (epizoda)

Diel skôr o Yennefer.... celkom nudné a nejak extra ma to nezaujalo O Geraltovi tu toho veľmi nieje No najviac ma serie asi len fakt že človek čo vyberal hercov asi zabudol že je to film zo strednej Európy a nie americký multikulti, lebo už sa tu objavila trojica černochov/resp. Indov .... Dúfam že ďalšie časti také tolerantné nebudú lebo mi to kazí dojem,videl som Poľsku verziu a bola zaujímavejšia, jedine čert je akceptovateľnejší a možno elfovia Dúfam že z Vesemira neurobia transvestitu či neobsadia nejakého inda Marigold vyzerá celkom schopne,piesne a aj povaha ukecaného protikladu Geralta

Zaklínač (2002) (seriál)

Seriál má svoje klady a zápory..... Najväčším kladom vidím Geralta,Zebrowski ho krásne stvárnil,jeho mätúce pocity a nevedomosť kým je sú skotučne fantastické...Rovnako dobrá je aj herecké postavenie Marigold ,jeho spev a podpora priateľa zaklínača.... Hudobná kulisa je vydarená,trošku mi pripomenula aj hru Gothic 3 :) Za mínus považujem jednu sériu a miestami nudný dej a málo zápletiek a okrem pár postáv dosť nepodarené herecké výkony

Zlo (2012)

Myšlienku to má ,to je bez diskusií Vulgarizmy taktiež padli na úrodnú pôdu,film vyznie viac "reálne a slovensky" Ako píše Verbal tak ano herci vyzerajú ako bukvice ,ten s tou čapicou a ten vyperoxidovaný určite... Síce žáner duchov a posadnutí diablom veľmi nemusím ,pre mňa je to už žáner ktorý už veľmi nemá čo ponúkať - no skúsil som a na to že je to náš film to rozhodne zlé nebolo

Zombie: Začátek (2007) odpad!

"Stylové rozloučení Bruna Metteie s hororovým žánrem" ---> Jedine ak predtým natáčal porno tak toto môžme brať za štýlovú rozlúžku. Film je plný dialogov z iných (uspešných) filmov ,toto je len akási zlátanina ktorá si protirečí s prvým dielom. Tam síce zombieci boli no v trošku inom .....štýle ,tu ich ovláda akési "vyššie vedomie" V prvom diele boli ľudia v spojení s duchmi resp. halucináciami Slovo "Odpad" je slabé a dovolím si tvrdiť že kúpa tohto DVD pred ** rokmi bola najväčšia sprostosť čo som kedy kúpil