Pravdivé lži (1994)

Vtipný, zábavný film s Arnoldem. Můj hodně oblíbený.

Příchozí (2016)

Další film o tom, co by se stalo kdyby tu přiletěli ti, kteří podle panvičkařů neexistují. Mé oblíbené téma, které si vzal do parády Villevenue a místo krimi se tentokrát pustil do sci-fi a rozhodně nepolevil na kvalitě. Jeho režie je zde znát a to je jenom dobře. Skvělé hrající Amy Adams a Jeremy Renner které doplňuje charismatický Forest Whitaker. Nádherná hudba a opět skvělá kamera! Skvělý kino zážitek a na další počin tohohle režiséra se rozhodne počkám, po Zmizení, nepříteli a Sicariu mu přibyl další skvělý kousek do portfolia. Skvělé filmy na tohle mimozemské téma : Znamení, Svět podle Prota

Rammstein: Sonne (2001) (hudební videoklip)

Eins, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben, acht, neun, AUS ! Dokonalý klip od mých oblíbenců , kteří se opět vytasili s fantastickým songem. :)

REC (2007)

První díl super, ty další tragédie.

Rytíř pohárů (2015) odpad!

Vůbec nechápu co jsem to viděl.. Tomuhle nehodlám nikdy dát další šanci takové nudě a nepříběhovosti. Co to vubec mělo byt. Škoda , že herecká esa v čele s Balem a Blanchet se tímhle zahazují.

Říjnové nebe (1999)

Krásný a dobře zpracovaný film podle skutečné události s mladým Jakem Gyllenhaalem , který už od mlada hrál opravdu dobře.

Sebevražedný oddíl (2016) odpad!

Sebevražedný odpad! Kdybych veděl jak moc mě tenhle film bude mučit , tak bych ty 2 stovky místo kina hodil do kanálu. A nikde jinde nepatří ani tenhle hnůj. Samozřejmě , nemohl jsem očekávat kvalitu temného rytíře nebo posledního Capitana Ameriky ale tohle byl opravdu nekoukatelný nudný , předvidatelný hnůj. Byla zde docela solidně našlapaná herecká sestava, která nepodala nijak oslnivý výkon kromě Margot Robbie , která trousí jeden "marvel" hloupý vtípek za druhým. Nejvíce jsem se u tohohle filmu nasmál v momentě kdy začly závěrečné titulky a já jsem konečně mohl vyběhnou z kina. Jako fanoušek DC mi došlo , že pokud se toho neujmě Nolan nebo jiný dobrý talentovaný režisér , tak tyhle teen lejna nám tady budou kydat nejen Marvel ale i DC. Příběh je ve stylu Marvelu.... Objeví se záporák , který che zničit město/svět tak tam někoho pošlou a skonči to překvapivě smrtí záporaka a záchranou města/světa behěm toho nezapomenou utrousit náký ten blbý vtip aby se mohlo americké publikum zasmát. Batman a Superman byl zřejmě na dovolené tak tam místo nic poslali bandu záporaků. Vysledek byl ale uplně stejný. Joker v podání Leta byl spíše jenom plivanec do obličeje fanoušků, né že by Leto byl špatný ale samotné zpracování Jokera byl jeden velký omyl a spíše mi připadalo , že se nedívám ne jednoho z nejlepších padouchů ale na zbohatlého swagera s bledým rypákem. Ani nevím , jak ještě tenhle zbytečný příspevek na stříbrné plátno zkritizoval , protože jeho zbytečnost dosahuje nebeských výšin.

Sedm (1995)

Obžerství, lakota, lenost, chtíč, pýcha, závist a hněv. Dokonalý krimi thriller.

Sezóna zabíjení (2013)

Takovou absurditu jsem dlouho neviděl. Směšný film