• Krátkometrážní

Pumpa (2020) (seriál)

To je komedie? Zasmály se jen postavy. Na jeden předvánoční díl 2021 se můžete podívat v archivu Slovenské televize.

Profesionál (2009) (pořad)

Jeden díl z prosince 2016 je ke shlédnutí v archivu Slovenské televize.

Přiznání (2022) (seriál)

Dramaturgicky svižné. Jeden díl je v archivu Slovenské televize.

Vraždy bez předpisu (2022)

Cullen se se svými problémy  potácel z jedné instituce do druhé. Je to ukázka morální zkaženosti kolektivního zdravotního systému, který sleduje jen ekonomické zájmy. Dokument není ani tak o seriovém vrahovi jako o nemocničních úřednících. Při sledování vám může být špatně od žaludku.  Ke shlédnutí zde:  https://dokumenty.tv/vrazdy-bez-predpisu-dokument/

Mussolini, první fašista (2021) (TV film)

Popis fašistického režimu v Itálii , důvodů jeho podpory a mechanismus ovládání občanů. "Kdyby se Musolini nepaktoval s Hitlerem, mohl vládnout hodně dlouho" říká v druhém dílu pamětník. Musolini je jak říká o mužích psycholog Jeroným Klimeš prototyp evolučního typu Ivan z Mrazíka  hrdě kráčející světem stylem vole uhni. O takové mají ženy zájem. "Sice mě bude mlátit, bude mi nevěrnej, ale mým dětem se nic nestane". Problém je, že Ivanů je chronický nedostatek a ženy musí vzít zavděk obyčejnými muži. Těmi pohrdají. Ivan se Může změnit jen skrze hlubokou osobní krizi , což u Musoliniho ke konci války mohlo proběhnout.  https://dokumenty.tv/mussolini-prvni-fasista-komplet-1-2-dokument/

Pouť za ruskou demokracií (2021) (TV film)

Aktuální dokument kvůli napadení Ukrajiny Ruskem. Tzv. postmoderní diktatura s demokratickou fasádou. Ruská duše se nedá pochopit. Minulý týden se objevil v MF Dnes článek, že ve Volgogradu vztyčili u příležitosti návštěvy preidenta Putina sochu Stalina, který zavraždil miliony vlastních obyvatel a 35% obyvatel je pro to, přejmenovat město na Stalingrad.  https://dokumenty.tv/pout-za-ruskou-demokracii-dokument/