• Krátkometrážní

Príbeh hudby 2 - O nesmrteľnosti (2019) (koncert)

Vychova mladeze k poslechu vazne hudby. Porad lepsi nez vychovat americkych raperu k hip hopu na Youtube. Archiv Slovenske televize.

Priateľ pes (2019) (pořad)

Jeden dil je v archivu Slovenske televize. O prekonavani strachu psa z eskalatoru a vytahu apod.

Pred rokmi (2013) (pořad)

Jeden dil je v archivu Slovenske televize. Castecne je to take medailonek o praci Milana Antonice, ktereho jsem videl poprve.

Le Tigre et le président (2022)

Herecke vykony, kinematografie, pribeh, hudba, vizualni efekty; vse je perfektni, jen jsem se nebavil.

Tajemství britských hradů - The Tower of London (2015) (epizoda)

V díle tečou kbelíky krve.  Britové jsou hustý národ postupně demograficky nahrazovaný jinýma kulturama. https://dokumenty.tv/tajemstvi-britskych-hradu-komplet-1-6-dokument/

Tajemství britských hradů - Dover Castle (2015) (epizoda)

Hrad na křídové hornině. Nikdo nevysvětlil, proč oba vojáci krváceli , byť nezraněni, potem. https://dokumenty.tv/tajemstvi-britskych-hradu-komplet-1-6-dokument/

Rozhovory s vrahem: Výpověď Teda Bundyho - Hezký ďábel (2019) (epizoda)

Díl se zaměřuje na Bundyho okouzlující krásný zjev. Popisuje jeho nešikovnost a izolaci v dětství a mládí, vystudování bakaláře na psychologii. "Na první přítelkyni to opravdu nebylo špatné" řekl o své dívce. https://dokumenty.tv/rozhovory-s-vrahem-vypoved-teda-bundyho-komplet-1-4-dokument/

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer - Evil or Insane? (2022) (epizoda)

Série asi není po vraždách 17 lidí určena pro ženy. Dozvíte se, že "figuríny a mrtví mají tu výhodu, že si nestěžují a neodejdou". Doma zz lednice Dahmer z lednice vytáhl tělo a měl s ním sex. Sprchoval se s mrtvými lidmy. Tehdejší Amerika kladla důraz na to vypadat pohledně a hezky se oblékat, což kanibal splňoval.