• Krátkometrážní

Chico (2021) (studentský film)

Láska k půdě, změna klimatu a klid. Lidi jakoby zapomínali, že jsou součástí přírody. ˇKdyby nebyla na globání úrovni chemizace zemědělství, která činí půdu mrtvou, bylo by o 60 procent potravin pro exponenciálně se množící lidstvo méně. V jesenickém výběžku je dost chladno. Najdete tam ještě květenu z poslední doby ledové.

Divoká Uganda (2018) (TV film)

Dokument na České televizi je sympatický v tom, že navštěvuje nepřelidněná místa ponechaná přírodě.

Zhasni světlo (2012)

Nevabna prostředí romských komunit v Rumunsku. Ani tři protagonisté nejsou moc sympatičtí. Shlédl jsem na Dafilms.cz.

Parades (2013)

Dokument dvou režisérů o mladém Izraelci a Francouzi, a o Západním břehu v roce 2011 a střelbě zde. K shlédnutí na Dafilms.cz

Odložení (2013)

Dokument jsem videl na filmovém festivalu dokumentárních filmu a můžete si ho pustit na Dafilms.cz. (placená platforma)

Sofie (2014) (studentský film)

Strávit půl hodiny s takhle prázdnou ženou bez nějakého cíle a nadšení pro něco se sebevražedný i sklony, zřejmě poškozenou z dětství, nebylo snadné.

Několik Let (2014) (studentský film)

Celkem nuda. Na kauzu si pamatuji. Nevěděl jsem, že "prasecak" zablokoval jen pár bílých aktivistů a dělníků namluvil, že o práci nepřijdou. Zbytek dokončili novináři. Ke shlednuti na Dafilms.cz.

Mohtarama (2012)

Noema (1998)