• Krátkometrážní

Sofie (2014) (studentský film)

Strávit půl hodiny s takhle prázdnou ženou bez nějakého cíle a nadšení pro něco se sebevražedný i sklony, zřejmě poškozenou z dětství, nebylo snadné.

Několik Let (2014) (studentský film)

Celkem nuda. Na kauzu si pamatuji. Nevěděl jsem, že "prasecak" zablokoval jen pár bílých aktivistů a dělníků namluvil, že o práci nepřijdou. Zbytek dokončili novináři. Ke shlednuti na Dafilms.cz.

Mohtarama (2012)

Dokument jsem videl na filmovém festivalu dokumentárních filmu a můžete si ho pustit na Dafilms.cz. (placená platforma)

Noema (1998)

Grave Goods (2012)

Desert Haze (2014)

É na Terra não é na Lua (2011)

Anplagd (2013)

Postavy hraji na primitivni hudebni nastroje. Josip jich ovlada dvacet. Ke shlednuti na dafilms.cz

Weather War, The (2012)

Dokument o muzich, kteri chteji kontrolovat pocasi a chteji ho vyuzit pro sve vlastni ucely.Cestuji za tornadem se strojovou sochou.Uvidite take kus historie jak meteorologie spolupracovala s armadou. V sirsi perspektive se pojednava o problemevh zmeny klimatu.Banglades stavi velke hraze proti povodnim, samozrejme lopatami. Cina strili rakety k rozehnani mraku.V Italii dela chrani urodu na vinicich.

Life Extended (2009)

Zkoumani moznosti prodlouzeni zivota ci nesmrtelnosti.Architekti konstruuji prostor pro zpomaleni starnuti, ,mnich jenz bezi tisic dni aby se naladil na nesmrtelnou cestu, deti ulice, ktere ziji okamzikem apod.