• Krátkometrážní

Sebeobrana: Příběh Cyntoie Brown (2020)

Žánr dokumentu by dal nazvat klasické soudní přelíčení jehož tresty 300 nebo dva tisíce let za mřížemi jsou pro nás Evropany úsměvné. Z některých žen jde až strach do jakých típků se zamilovávají viz třeba Amy Whinehouse do svého věčně zdrogovanéhop londýnského povaleče, Eva Braunová nebo tato hrdinka do "hrdlořeza". Říká se, že těmto typům jako je Cyntoia Brow je lépe v ochraně za mřížemi než aby je venku život semlel sexem, drogama , malou schopností empatie k druhým a sociálních dovedností a neschopností si najít práci. Cyntoie je mi samozřejmě líto, že se narodila v takovém fašistickém státu.

Mistr (2012)

Je to zmatek a bezduchý film. Mnohobarevná satira na chameleona v naší duši.

M. R. Štefánik: Dobrodružný život legendy (2019) (TV film)

Docela extrémní život. Při tehdejším cestovních rychlostech musel strávit život na cestách a když se někdy míhající svět za okénkem zastavil, musel zažívat pocity prázdna a nudy. Zajímavá je historka o vzniku Československých legií jeho zásluhou, kdy z letadla zpozoroval nepřátelské Rakousko- Uherské vojsko.

Mukačevská 7 (2020) (TV film)

Chyběly mě nezodpovězené některé otázky. Možno shlédnout také v archivu Slovenské televize https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15783/224218

Rozdělený mozek (2019)

Užitečné informace podané podnětným přitažlivým způsobem.

Nepoužitelní (2012)

Ani Omar Sy jako charismatická filmová hvězda , ani další hvězda Laurent Lafitte nemohou tento multikulty film s načechranou neškodnou zápletkou vyzdvihnout. Ještě že oba nedokáží přeřvat autorádio.

Nebezpečná inteligence - Soviet Assassination Plot (2018) (epizoda)

To jsem nevěděl že Rusové pravděpodobně likvidovali vědce vyvíjecící americký program Hvězdných válek. Nechápu myšlení toho britského nácka ajťáka, který měl rodinu, ale bažil po penězích a neodradil ho ani první nezdařený pokus o jeho zabití. Druhý už vyšel...Každopádně KGB byla vynalézavá a počet vražd v dokumentu je velkorysý.