Hannibal (2001)

Ehm, neměl spíš režisér (jinak v celku nic proti) během natáčení filmu otevřenou lebku? Jako pokračování tak skvělého filmu jako je mlčení jehňátek, tohle nemá nejmenší šanci. Pár hannibalových kousků je originálních, ale jinak odpad!!!

Blade Runner (1982)

Mám rád sci-fi, a pokud je to dobré sci-fi, s výborně budovanou atmosférou a závěrem co vyrazí dech - je to za 5*

Čarodějky ze Salemu (1996)

Po dokoukání filmu jsem nemohl uvěřit místnímu hodnocení. Koukali jsme na stejný film?

Bugsy (1991)

Smutný film o tom jak se ze snu nemusí stát realita (alespoň za vašeho života).

Casino (1995)

Nevím co k tomu dodat- Geniální.

Bídníci (2000) (seriál)

Na tv seriál velmi kvalitní herci, kteří hrajou většinou svůj průměr. To ale seriálu neubírá nic na působivosti.8/10

23 (2007)

Film není vůbec špatný, a zvlášt ztvárnění příběhu z knihy, kterou carrey čte, se mi líbilo. Bohužel chvílemi to nudí (i přez ne zrovna dlouhou stopáž). Rozhoduju se mezi 3 a 4*, no asi dám 4* kvůli tomu podprůměrnému hodnocení filmu...

Zodiac (2007)

Tak tohle mě jednoduše dostalo. Film o nejmazanějším masovém vrahovi, který se nebál komunikovat s policií přes dopisy a telefonáty. Je to deprese, která se celou dobu jen zhoršuje. Vraždy jsou brutální a to že jsou natočeny bez hudebního doprovodu tomu ještě přidavá. Film na mě zapůsobil mnohem víc než nedotažená sedmička.

Sedm (1995)

Asi tím že mi každý říkal jak je film dokonalý a jaký je famózní závěr jsem si film moc neužil. Jasně že je to kus vydařené filmařiny, ale prostě mi to tolik nesedí.

Alexander Veliký (2004)

Nechápu jak do všichni velcí válečníci dnes musí být vyhublí blonďáci tipu Brad Pitt. A nechápu jak toto mohl splodit Stone