Okrsek 13 (2004)

Klasika, jak jinak :D

Metro Manila (2013)

Tak si říkám, proč nedat těch 5*. Především drama, které je ale velmi nekompromisní a také to jsou filmy jako tento, které stojí za to vidět. P.S. a možná i věřit v toho boha ;)

Pád do ticha (2003)

Silný zážitek...a co teprve pro ty dva :)

Rychlé peníze - prodej drog (2012)

A co z toho plyne za ponaučení? Každý by si měl zobat co chce a hlavně ve výsledku zjistíte, že kromě drog je tu ještě spousta jiného svinstva, ovšem to je "aplikováno" z té správné strany a tudíž je to v pořádku...takže na konci si budete pokládat stejnou otázku jako ten chlapík. Dává vám to smysl? Mně ne..

Hon za ledem (2012)

Vážně mě zajímá jak to tu bude vypadat za 50 let...podle všech těch prognóz to nebude žádný med. Pokud se některé věci zkrátka nezmění. A co teprve v ještě dlouhodobějším horizontu.

Pařmeni (2011)

Nudné, místy trapné, vleklé..

Do hlubiny (2005)

Proč 4*, když hodnocení jsou nevalná? Tak především protože Paul Walker a Jessica Alba v hlavních rolích se mi zamlouvají dostatečně a navíc kdo by se rád nekochal krásami Karibiku a nekoukal na sexy slečny...zápletka možná není z těch nejlepších, ale to mi ze zážitku nic neubralo...joo pláže, moře, žraloky a všelijaké poklady to já můžu

Šofér (2014)

Tak tohle byla neotřelá jízda a já jsem se bavil! Chris Pine opravdu zajímavá role pošahaného a zároveň největšího bláznivého magora, hlavní hrdina Patrick Wilson mě také příjemně překvapil a stále šmrncovní Jessica Alba jako bonus...hereckému obsazení nemám co vytknout. A to jsem zapoměl na Eda Helmse a jeho vtipné a úderné vstřihy :) Ačkoliv váhám nad tím, jestli dát 4 hvězdy, zjišťuji, že nemá moc cenu nad tím přemýšlet a prostě do toho jít po hlavě, tak jako na vás jde film.