Star Trek (1966) (seriál)

Teda poslyšte ale jak si tu pročítám některé komentáře tak se mi chce zvracet nad komentářem typu: Je to staré, Enterprise je na špagátu. Chtěl bych vidět některé z vás jak točí scifi s tak nízkými možnostmi a prostředky. Podle me se režiséři ukázali protože natočit seriá s malými možnostmi a to ještě aby nebyl hloupý je úspěch.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Když se v sále znovu rozsvítilo a šly závěrečné titulky, divil jsem se proč jsem jediný kdo vstává a jde k východu. Potom jsem zjistil že ten film byl tak dobrý že stojí za to shlédnout i závěrečné titulky a tak jsem se znovu posadil. Ale u asistenta asisistenta kameramana jsem to vzdal a šel jsem domů....prostě dobrej film :-)

Daredevil (2003)

Podle mě nemůže vzít režisér komix a filmovat stránku po stránce, sice je pár věcí pozměněných ale jinak dobrý film.

To neznáte Hadimršku (1931)

Jojo Burian je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Podle mě se nejvíce hodí narole úředníků, kteří neznají bratra když jde o práci :-))

Dinosaurové (1991) (seriál)

Pěkný seriál......průměrná americká rodinka až na detail že to jsou dinosauři ale jinak úplně super seriál

Želví nindžové (1990)

Bavilo mě to když jsem byl malej, ale co mě jednou chytlo to mě nepustí ani postupem času

Černí baroni (1992)

Jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděl.

Souboj Titánů (1981)

Jeden z nejlepších bájných (historických) filmů, když to porovnám s tím co se točí dnes za filmy (Troja,ALexandr Veliký) tak je to klasika

Pán prstenů (1978)

Musím říct že jsem se u toho dost bavil protože mi přišly krsby velmi zábavné ale kdybych neviděl film od Jaksona tak bych to považoval za kvalitní film na svou dobu.