Ošklivka Betty II: Ecomoda (2001) (seriál) odpad!

Ošklivka to teda je, ale je to jediné na co se dá v této filmu koukat.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Proč to dělaj? zto je jednoduchá otázka, protože z toho koukaj velký prachy........ * protože jsem tomuto humoru nikdy moc nefandil, sice mám rád třeba Happy tree friends ale tam se můžete těšit že to rozotmilý zvířátko bude příští díl v pohodě, ale tady jsou to praví lidi......a vůbec nic moc.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Podle mě nejde si přečíst knihu a pak kritizovat vše co je jen volně zfilmované..... Uznávám, že se to od knihy dost lišilo, ale koho by bavilo sledovat knihu na plátně. Sice konec si mohl Frank odpustit, protože s tím "letdalem" je to trochu moc, ale jinak to celkově šlo. Ale dost mi vadí, že tam nebyla slavná věta Fogga: "Hoří na váš účat Passapatoure" :-)

To neznáte Hadimršku (1931)

Jojo Burian je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Podle mě se nejvíce hodí narole úředníků, kteří neznají bratra když jde o práci :-))

Dinosaurové (1991) (seriál)

Pěkný seriál......průměrná americká rodinka až na detail že to jsou dinosauři ale jinak úplně super seriál

Hvězdná srážka (1978)

Hehe *** protože jsem se smál od začátku do konce :-) Takový Z kový sci-fi jsem neviděl, ale klidně bych se na to kouknul znovu, protože takovou bejkovinu jsem ještě neviděl :-)

Tele Tele (2000) (pořad)

nic moc, vtipy se tam začínají opakovat.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Když přehlídnete celou propagandu, tka se na to dá celkem koukat. Např. díl Studna se mi hodně líbil. Ale věřte, že dneska se na to koukáte jen pro zábavu ale tenkrát to bylo braný a míněný úplně vážně. Dnes se tomu můžete jen zasmát :-)

Snowboarďáci (2004) odpad!

Odpad odpadu............Nevim jak to někdo může srovnávat s Prcičkama, sice v Prcičkách jde taky jen o bandu puberťáků co si chtěl užít, ale Prcičky maj něco co Snowbordáci mít nikdy nebudou, a to humor a inteligenci. Skro všechny "vtipné" scény jsem předpovídal tak 10 minut před nimi. Neni to nic než trapná puberťácká "komedie". K tomu nei co dodat.....prostě největší odpad celé české kinematografie.........fujtajbl.