Swat Kats: The Radical Squadron (1993) (seriál)

Když jsem byl malej tak jsem to žral, ale ted mi přijde chlápek, kterej když zařve hou tak se mu zvěčí docela trapný

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

Sice to nesahá původním groteskám ani po paty ale párkrát jsem se zasmál

Král Artuš (2004) odpad!

Teda tak to byla jedna z největších kravin jakou jsem kdy ve svém životě viděl. Když točím něco podle předlohy tak se snažím držet děje, sice ne úplně, ale rozhodně nepřekopat celou legendu, postavy a jejich charaktery. Stejně jako ve filmu Troja zde byla vynechána jakákoliv boží nadpřirozenost. Nejvíce mě teda dobyl "čaroděj" Merlin.... podle legendy má být moudrým rádcem krále Artuše. (něco jako Gandalf), ale nerozhodně náčelník barbarského kmene a rozhodně to neměl být vrah Artušova otce. Tento film dokazuje, že v dnešní době dostávají historické filmy zabrat.. viz Troja, Alexandr Veliký, Mlhy Avalonu atd... Chvílemi mi tento film připomínal jeden z nejlepších westernů. A to sedm statečných, protože tam věčně bojovalo několik rytířů proti celé armádě, a na konci několik z nich zemřelo a pouze tři přežily. Zkrátka naprostá kravina......Tfuj!!

Komisař Rex (1994) (seriál)

Dvě hvězdičky dávám protože se mi líbila 2 série, ale spíš, že se mi líbilo jak byl Rex dokonale vycvičen.... Ale zase na druhou stranu se mi nelíbí, že ten pes je chytřejší než celý policejní zbor.

Umučení Krista (2004)

Stupidní film, vždyt je to jen 127 min kopání a mlácení člověka. Nejsem nějakej náboženskej fanatik ale co je moc to je moc.

Želví nindžové (1990)

Bavilo mě to když jsem byl malej, ale co mě jednou chytlo to mě nepustí ani postupem času

Černí baroni (1992)

Jeden z nejlepších filmů jaký jsem kdy viděl.

Souboj Titánů (1981)

Jeden z nejlepších bájných (historických) filmů, když to porovnám s tím co se točí dnes za filmy (Troja,ALexandr Veliký) tak je to klasika

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Pane bože....... nejhorší seriál všech dob pokud se dostal do zahraničí tak nás jako Čechy dost shodí.....