• Rodinný

Kukačky (2021) (seriál)

Ctyri a pul. Fakt skvely cesky serial, dlouho tady takovy nebyl. A pritom vlastne "skromny, ze zivota".. neni treba furt lidem cpat krimi serie plne nasili, slataniny plne sexu a vulgarit, ani radoby umelecka dila typu Bozena. Staci spravne uchopit "obycejny" lidsky pribeh, do roli obsadit ty spravne proverene herce (Novotny, Remundova, Kostka), doplnit je novymi neokoukanymi tvaremi (oba kluci, Istenik a hlavne uuuzasna Baresova), a vznikne obrovske prekvapeni letosniho roku.. gratulace a diky :-)

Poslední představení - Episode II (2020) (epizoda)

Vzhledem k tomu, ze Scottie byl tenkrat pro me mozna jeste oblibenejsi hrac nez Mike, tahle epizoda je proste bomba :-)

Kukačky - Epizoda 9 (2021) (epizoda)

Trochu nerealny dil, ale stejne super.. Novotnak vysvetlujici synkovi, co je spermie, Marcela priznavajici rodicum, kdo je otec jejiho ditete, Novotnak bojujici s nadvahou... super. A damy, pokud Vam partner bude neverny, postaci si spolu vypit salek dobreho caje se spoustou citronu, a bude zase dobre :-D

Kukačky - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Ja mam ten serial proste rad. A snad i kdyby se tam nic moc nedelo, tak se jen proste strasne rad divam na ty herce. Je to chvilema koncert. Remundova si me Kukackama nadobro ziskala, Istenik je strasnej sympos, a oba kluci, hlavne malej Kuba - velka parada.. a kdyz se Bareska podiva tema svyma smutnyma ocima, a pritom se kouse do rtu... hmmmm.. :-)

Kukačky - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Super!!! Nakonec me bude mrzet, az ten serial bude koncit.. Novotnak a Baresova jsou TOP!!!!!

Kukačky - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Martinova rodina a vlastne i samotnej Martin fakt teda stoji za to 😂🤬 jinak super serial, a fakt me strasne bavi krome uzasnyho paru Remundova-Novotny i vedlejsi role Istenika a Baresove 👌

Dům plný strachu (1985)

Neuveritelny. Myslel jsem, ze uz to nikdy nezjistim, jak se jmenoval ten film z detstvi, ktery byl tak hruzostrasny a bizardni, dum hruzy, ze stacilo nahlednout dovnitr a vypadaly vam vsechny vlasy, "pripravek", ktery podporoval rust vlasu.. nekonecne dlouhe vlasy, ze kterych se vyrabely stetce na malovani.. a dnes 24.1.2021 se mi to splnilo :-) Alelujaaaa :-D

Kukačky - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Za me hodne solidni 1.dil.. Novotny je fakt rudej ďábel.. (zasveceni rozumi). Příjemně zapusobily i vedlejsi role Michala Istenika a Denisy Baresove. Super obsazeni, silny pribeh.. tesim se na pokracovani.