• Rodinný

Stranger Things - Kapitola sedmá: Ztracená sestra (2017) (epizoda)

Slabší díl? Pche.... I tenhle díl byl za pět. Nevím, ale čím dál víc zjišťuju, že s touhle režií bych se dokázal dívat snad i na dětství Mikeovi prababičky nebo já nevím.. Prostě pro mě top seriál. Snad se to v posledních dílech nezvrtne. Ale pochybuju. Přeju si, aby Stranger things nikdy neskončily.. :-(

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Mudrc Will (2017) (epizoda)

Rozjezd tohoto čtvrtého dílu je naprosto fantastický. Dětské herecké výkony překonávají hranice dosud viděného. Tenhle seriál má fakt našlápnuto být tím NEJ, co jsem kdy v seriálové tvorbě spatřil.. U tohoto dílu bych bral možnost hodnotit 6 hvězdami..

Apokalypsa (1979)

Dávám 4 hvězdy, ke kultu mi ještě něco chybělo. Nezapomenutelné scény - ranní napalm a samotný příjezd do království kapitána Kurtze.. Atmosférická hudba, vynikající zvuk, výborný Sheen v hlavní roli...

Tenkrát na Západě (1968)

Tohle je film s velkým "F".. V každém tónu a záběru naprosto jedinečný a dokonalý, navíc s mimořádně vydařeným hereckým obsazením... Nesmrtelný...

Návštěvníci (1983) (seriál)

Nevím, jestli tenhle seriál ocení nebo kdy ocenily přímo děti.. Spousta termínů a témat, kterým nemohou podle mě úplně rozumět. Já mu tedy na chuť přišel až teď, kdy už mám třicítku dávno za sebou.. Ale o to víc teď uznávám, že TOHLE se opravdu povedlo..

Pod povrchem (2000)

U prvni poloviny filmu jsem sedel jako prikovanej.. Ale neskutecne natahovany beckovy zaver mi pocit z tohoto filmu silne pokazil.. Skoda...

Veverka a kouzelná mušle (1988)

Z téhle "pohádky" mě vždycky akorát tak rozbolí hlava :-o Proto už na ní nekoukám, i když je reprízovaná překvapivě opravdu často.. :-D

Vlk z Wall Street (2013) odpad!

Tak tohle není typ filmu, ke kterýmu bych inklinoval... Ale vůbec! Vzdal jsem to zhruba po hodině, kdy se mi udělalo zle. Dlouho se mi to nestalo.. Blbost, hnus!

Půlnoc v Paříži (2011)

Moc příjemný výlet do Paříže... Člověka to hned donutí se zamyslet, jestli by nebylo fajn se tam přestěhovat :-)

Magnolia (1999)

Podle hodnocení a doporučení většiny mých známých jsem čekal pecku, grandiózní vyšperkované dílko.. Ne, nedostalo mě to, a emočně mě to nechalo úplně, ale úplně chladným.. Přesto 3 hvězdy, protože pár scén opravdu povedených.. Hlavně začátek..