Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad) odpad!

Neskutečný odpad... Nějak mi to připadá, že si Pohlreich potřebuje dohnat finanční ztrátu z covidu (a nebo spíš zase obecně došly prachy) a odkejval tuhle odpadní blbost na TV H@vna.

Svatba na odstřel (2022)

Když to vezmeme kolem a kolem, tak je to strašná blbost a Stiflerova máma mě tam vyloženě srala. Ale jinak mě to bavilo a jako zábavná jednohubka na nudnou směnu, to celkem šlo :)

Historie templářů (2014) (seriál)

A tak jako úplná tragédie to není ale je to zbytečně natahovaný se spoustou vaty. Španělé dokumenty prostě točit neumí (to francouzi jsou úplně jiná liga). Dal bych 2* ale obměkčil mě soundtrack z mýho milovanýho Mass Effectu a Two steps from hell.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Jak už jsem několikrát řekl, nejsem zatížený herní předlohou a o co v ní jde vím jenom těžce z rychlíku. Každopádně tohle byla jedna z nejlepších epizod jakou jsem kdy v seriálu viděl. V gaykomunitě mám pár přátel a tahle epizoda skvěle popisuje jejich vnímání vztahů a lásky obecně. Občas si říkám, že my heteráci se od nich máme co učit. Výborná epizoda a teď zase týden čekat...

Vikingové: Valhalla - Série 2 (2023) (série)

Absolutní a totální nesouvislý bordel... Zuby nehty se snaží navázat na (relativní) úspěšnost původního seriálu ale marně. Linka s Freydis zbytečná. Linka s Leifem a Harrym divná ale aspoň s celkem zajímavými vedlejšími postavami. Linka v Anglii směšná. Kostýmy (až na ruskou část) zase jak z motosrazu Nočních vlků. Prostě a jasně typický netflusový zprskanec.

Strašidla (2016) odpad!

Do včerejška mě to úspěšně míjelo a včera moje oči utrpěly totální kolaps. Jak tohle hodnotit? Jednoduše... Prostě Trošku sračka... Ještě že ten matlák už nic netočí, protože by to zprznil jak chudinku kočičku.

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

"Herectví" Fluse je odpudivé jako vždy. Politické narážky v pohádkách fungují málokdy (Čertí brko je světlá výjimka) a tady to bylo tlačené dost na sílu a vůbec ale vůbec to nefungovalo. Jedna hvězda za pana Vetchého, druhá za Smolařku. Horší pohádka je už snad jenom Když draka bolí hlava...

Princezna zakletá v čase (2020)

Už dlouho jsem se chtěl podívat na Boss Level a celkem to jde... Žišmárja špatná recenze! Ale celkem to jde 4* :D

Mistrovská úroveň (2020)

Už dlouho jsem se chtěl podívat na Princeznu zakletou v čase a celkem to jde... Žišmárja špatná recenze! Ale celkem to jde 4* :D

Andor (2022) (seriál)

Absolutní TOP! Tohle je vůbec to nejlepší co jsme dostali od dob ESB.... Fakt doufám, že to Shitney neutne, protože Andor nemá ty správný ovace od tupounů, kteří chčijou blahem z Kylova roztřesenýho lájtsejbru. I přes slapbší první a druhý díl to byla solidní jízda. A teď už akorát "On program!" a čekat na druhou řadu... :)