Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Sopholojong

Rom-com "traparen" typu Fool's Gold (akcnym dobrodruzstvom) alebo Couples Retreat (snobizmom a exotikou), 13 az 15 rokov "after date of use". Duhamel sa uz na nic lepsie ako tuto skatulku "vysnivaneho zenicha" nezmoze, vedlajsaci (rodinni prislusnici) otrava, zaporacke komando "gumenne" ako z televizneho Power Rangers a celu jednu hviezdu zaistuje stale vysoko "opieratelna" hispanska milfka JLo, ktora sa neboji ukazat "crotch" v bielych upnutych "gatkach" i presvitajuci "cameltoe" pod roztrhanym svadobnym dresom. Tu druhu zaistilo par vydarenych gagov typu "improvizacia taktiky rukami", ktorej Jennifer nerozumie, Jennifer Coolidge so "sapikom", ci trampoty s granatmi. ()

johnsnow

Totok bola chujovina, ale ja som sa brutálne bavil. Síce občas scény trápne ale občas mi fakt potrápili bránicu (čo fakt cením) a ani akcia nie je úplne zlá, film má aj 2 zaujímavé zvraty (jeden som odtušil dobre ale tamten ma príjemne prekvapil). Akurát pokaiľ čakáte, že film Má R-ko kvôli brutalite tak vás sklamem pretože okrem dvoch scén (oddeľovanie pút a vrtuľník) tam žiadne gore neni ale i tak som spokojný, pobavil som sa a to je hlavné. ()

Flopik

Na takúto bláznivú hovadinku musí mať človek náladu a mne sa dneska trafila do čierneho. Stále neskutočne sexy JLo, do toho sympaťák Duhamel a partička pirátov. Miestami skvelo vtipné a popravde ja som poriadne nasmial. Fajn akcie, rýchlo to odsýpa a ja veľmi nemám čo vytknúť. Objektívne čisté 3* ale prečo jednu nepridať. ()

soukyd33

Svatba na kterou nezapomenete ani jeden z vás. Ano, tak by to být mělo. A v tom filmu to tak rozhodně bude. Ženich a nevěsta si naplánují svatbu svého života, ale změní se v ujetý únos všech přítomných, mimo svatební partnery. Jennifer Lopez zde vládne ve všech scénách. 👍 A také jí to neskutečně sluší. 👀 Humor zde drží jen pár postav. Ale vede Jennifer Lopez. Bohužel se to pak velmi zpomalí, a až ke konci trošku zrychlí. Poznámka: Film nemá vcelku co nabídnout, a uteče jak nic. Hvězdiček 3 ()

Pokysek odpad!

V průměru se mi stane jednou za rok, že nedokoukám film. Letos je to dost brzy a vyhrála to tahle mazanice. Po 25 minutách jsem to otrávěně vypl a raději šel dobrovolně pracovat (v neděli!). Nemá to tempo, vtip, herecký výkony a ani dobrý hlášky či momenty...  nic nefunguje a dokonce ani nestárnoucí vtářička, kterou tam na nás špulí Jennifer Lopez to nezachrání :/ ()

• Film mal vyjsť už na začiatku roka 2022, no kvôli vyšším zárobkom v očakávaní zrušených pandemických opatrení bola premiéra posunutá až na rok 2023. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Bostone (Massachusetts, USA) a Dominikánskej republike od 22. februára do 22. apríla 2021. (Arsenal83)
  • Pôvodne mal hlavnú mužskú rolu hrať Ryan Reynolds, no po čase herec sám projekt opustil. Ako náhradník bol zazmluvnený Armie Hammer, ktorý však musel opustiť produkciu, keď sa okolo neho rozpútala veľká kontroverzia kvôli obvineniam zo sexuálneho zneužívania a úniku znepokojujúcich súkromných správ zo sociálnych sietí. Herca tak nahradil Josh Duhamel. (Arsenal83)