Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
Sonn61
sonn_sobek Sobek
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Sci-Fi
Krimi
Drama
film
seriál
TV film
hudební…
USA
Japonsko
Velká Británie
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
Vetřelec
(1979)
Vetřelec ³
(1992)
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Blackhand47
sonn_sobek