Po životě (2019) (seriál)

Deprese smíchaná s celkem odvážným humorem, ale obzvlášť v druhé polovině vyvážená nadějí a optimismem. Není to vůbec špatné, ale konec byl možná až trochu zbytečně přeslazený. Gervais je každopádně super, především asi jako scenárista, ale ani ve zbylých dvou profesích si rozhodně nevede špatně. 8/10

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Politika nikdy nebyla atraktivnější.

Psi nenosí kalhoty (2019)

Psi nenosí kalhoty, nestojí na dvou nohách a pokud vím tak si většina z nich ani neužívá škrcení jakožto prostředek pro spojení se svou mrtvou ženou, ale nehodlám ze sebe dělat odborníka, my měli doma vždycky hlavně kočky. Netradiční finská romantika vyprávěna především vizuálně (a ta vizuální stránka je vskutku lahodná), kterou si asi nebudu nutně chtít v blízké době zopakovat, ale jako intenzivní jednorázová záležitost fungovala skvěle. A Mádlova ségra ze Snowboarďáků (tak ji mám prostě zafixovanou) zpívající Vyletěla Holubička samozřejmě nesmí chybět. 8/10

Rick a Morty - Edge of Tomorty: Rick Die Rickpeat (2019) (epizoda)

Čekání se vyplatilo. Naprosto šílená epizoda nabitá tolika nápady a vtipy, že je to až těžké usledovat. Potitulkovka úplně skvělá, stejně tak tradičně meta závěr první epizody série.

Rick a Morty - One Crew Over the Crewcoo's Morty (2019) (epizoda)

Čtvrtá série je čím dál tím lepší. Skvělá parodie na přehnaně komplikované, nesmyslné heist movies, v níž se navíc vrátí Mr. Poopybutthole! A Randotron poháněný filmy Davida Lynche mě fakt dostal.

Rick a Morty - Rattlestar Ricklactica (2019) (epizoda)

Jsem rád, že historicky první díl R&M o cestování v čase není jen o cestování v čase, ale taky dost o hadech. Snake jazz is my jam!

Rick a Morty - Série 4 (2019) (série)

Nejslabší série? Nejspíš. Pořád naprosto úžasná podívaná? Zcela určitě. Nejlepší epizoda: The Vat of Acid Episode.

Rick a Morty - The Old Man and the Seat (2019) (epizoda)

R&M se nikdy nebáli nějakého toho fekálního humoru, občas mi přijde, že to s ním trochu přeženou, tady je na fekálním humoru víceméně postavena celá Rickova dějová linie, jenže je prostě geniální a dokonce tak nějak dojemná, takže tentokrát nemůžu kritizovat. Jo a Glootie byl super, miluju díly, kde Jerry něco totálně posere a ostatní to musej řešit.

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Inu... Bez problémů to rozhodně nebylo, je tady dost klišé (bully, co krade obědy) ale nakonec se na to kouká celkem dobře a Butterfield je sympaťák. Uvidíme.