• Pohádka

Klub poslední naděje (2013)

Je dobře, že Matthew odhodil rozhalenou košili plážového hocha a nasadil kovbojský klobouk, i za cenu toho, že přitom chytil HIV. Víc takových filmů.Smekám a práskám bičem.

Marťan (2015)

Námět ztroskotání tu už byl. Vesmírné drama taky a od Ridleyho jakbysmet. Očekávala bych víc. Sorry.

Padesátka (2015)

Je fajn,moc fajn,že Kotek překročil svůj stín a vys*ral se na herectvi a do světa vypustil tuhle komedii.Kdo čeká pubertální snowboarďáky/rafťáky,bude zklamán.Příjemný závan do ztuchlých českých komendiálních vod.

Kolja (1996)

Film mě v roce 2016 dojima vic nez v roce natočení. Hlášky jako Krávy zelený a Dřív nez si pro nás přijde Zubatá se za tu dobu staly lidovymi.Nádherný cesky film z dilny otce a syna Svěrákových.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Banda vysvalovaných potemperovaných hochů v trenýrkách za stovku tři kusy v Lidlu spasí celou Spartu. Škoda, že v pokračování už nebyl král Leonidas. Hoši to přehnali nejen s posilovnou. Ale za to, že čelili tři dny takový přesile mají permici na příští měsíc zdarma.

Divergence (2014)

Ó jsem tak jiná ale nic neumím. Co udělám? Dám se k tý nejtvrdší a nejelitnější skupině ve městě. Joujou, dávám hustě! Asi ne. Tak to dopadne, když scénář napíše někdo, kdo použil místo mozku podprsenku.

Amélie z Montmartru (2001)

Film, kvůli kterému jsem se začala učit francouzsky. Ne, začala jsem už před tím. To ale nic nemění na tom, že tenhle film je tak něžný a křehký, že by roztančil i vílu.