Pán prstenů: Návrat krále (2003)

JSEM VELMI SPOKOJEN!! Rozhodně nejlepší z celé trilogie, nejlepší fighty a možná díky nim je LOTR 3 teď mým nejoblíbenějším filmem vůbec. Herecké výkony byly naprosto úžasné, dialogy byly skvělé, zajímavé a poučné, postavy (jak staré, tak nové) byly výborné. Velmi nesympatický mi byl Denethor, ale SPOILER ten chcípnul, což je veliké plus. Konečný fight byl nejlepší ze všech nejen z celé trilogie, ale byl i mnohonásobně lepší než většina fightů z mých oblíbených filmů. Frodo se Samem vs Glum bylo také velmi úžasné. Během filmu u mě klesl Frodo a je to pro mě průměrná postava, zato jsem si hodně oblíbil Černokněžného krále Angmaru. Film je dokonalý úplně na každé minutě, sekundě i hodině. 100%

Šmoulové (1981) (seriál)

Říkejme si, co chcete... Ale Excelentní seriál. Bezchybný dabing.

Perníkový táta - Seven Thirty-Seven (2009) (epizoda)

Naprostá spokojenost. Dialogy, děj, příběh, scénář, vše u tohoto dílu je prostě jedna velká PARÁDA!!!! Jen ta Skyler mě teda začíná pěkně štvát, tak třeba se zlepší :)

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série)

Konečně to mám za sebou je to fakt úžasný- První tři díly byly opravdu dokonalé, 4. a 5. byli slabší, ale 6. a 7. díl byly fakt neskutečný. Už se těším na další série Nejraději mám Walta, za ním následuje Hank s Jessem. Marie teda ujde, Skyler začíná být na zabití (snad se vylepší :D) :D, A Walter Jr. také ujde.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Dlouho jsem zhlédnutí 2 odkládal, protože jsem měl strach, že po Excelentním prvním dílu přijde zklamání. Nakonec jsem se překonal, kouknul na to a - Jsem absolutně spokojen. Sice je to horší než jednička, ale skvělé. Děj to má výborný, postavy- Stejně jako u prvního dílu u mě prostě vede Gandalf, poté následuje Sam, který byl několikrát lepší než v prvním dílu, poté Glum, kterého jsem si fakt oblíbil. Průměr postav- 85%. Dialogy byly skvělé a zajímavé, příběh byl úžasný , herci byli úžasní. Sice u mě celkem klesl Frodo, ale pořád jde o dobrou postavu. Saruman mě opět nezklamal, je to výborný záporák :). Ostatní ze společenstva jsou krom těch, co jsem vyjmenoval na stejné úrovni. Prostě skvělé Fantasy. Ti poskoci hlavního záporáka byly fakt super, ale fandil jsem společenstvu :D. Nové postavy byly výborné :). A finální fight byl perfektní. SPOILER Akorát teda Saruman moc prostoru nedostal, což mi trošilinku vadí. Dále bych vytknul už jen jedno - Gandalf se krom na konci filmu a na 40 minutě (momentálně nevím)moc neukázal. Shrnutí- Skvělé Fantasy, sice horší než 1, ale určitě se dostalo do mé TOP 10. Ve trojce bude asi opět cestovat na rozdělení, což se mi líbilo (až na Gandalfův prostor) :D. Hodnotím 100%

Perníkový táta - Prázdné ruce (2008) (epizoda)

Tak tenhle díl je neskutečnej. Zatím nejlepší ze série. Zde mi sedlo všechno, dokonce i Skyler. Uvidíme, jaké bude finále

Kocour v botách (1969)

Výborný film :). Dost jsem se zasmál. Hudba, animace, příběh dialogy- Perfekt. Zaporak- Výborný:) Postavy- skvělé. Dokonce i akce tu je- taje super. Hodnotím 90%

Perníkový táta - Šedá hmota (2008) (epizoda)

Sakra! První tři díly byly dokonalé, čtvrtý ještě šel, ale tento? Do posledních 15 minut se nic nedělo, začala mě pěkně štvát Skyler. V posledních 15 minutách, které byli naprosto úžasné se něco dělo, tuto epizodu to však nezachránilo. Snad se to dá do pohody. 30%

Perníkový táta - Muž s rakovinou (2008) (epizoda)

Po prvních třech dílech (které byly opravdu dokonalé) tohle šlo celkem dolů. Sice je to zásádní díl pro vývoj hrdinů, ale Walt bez Jesseho? To není ono. 60%