• Rodinný

Teroristé hákového kříže: Pachatelé - Ještě není všem dnům konec (2016) (TV film)

První díl : ne 5, ale 6 hvězd a 90 % . *Jsem pyšný na svého vzdáleného příbuzného, nadporučíka Adolfa Opálku z Rešic, nadřízeného Gabčíka, Kubiše + Valčíka - všichni tyto nazi-kreatury nelítostně likvidovali. Čest památce těchto hrdinů čs.protifašistického odboje(nekomunistickým) - R. I. P.

Krajinou domova - Panenská říční údolí (2017) (epizoda)

Údolí Rokytné - kraj sousedící s mým rodištěm. Zatím širokou veřejností neobjevený přírodní skvost. Takže spíš 6 hvězd (5 je málo .... ) a 97 % . P. S. : v sousedství vesnic Rokytenska je "jihomoravská Pisa" - vinařská obec Horní Dunajovice - věž jejího kostela je též dost vychýlená, takže - nač jezdit do střední Itálie.... :-) .

Život a doba soudce A. K. - Guru (2017) (epizoda)

Epizoda podle skutečného soudního případu. Malá D. Byrtusová (dcera hlavního hrdiny, soudce A. Klose - D. Švehlík) je velmi přirozená a to ve všech 5 zatím odvysílaných dílech. A. Stropnická (jedna ze znásilněných a zneužitých žen) je též skvělá.... . Takže : 5 hvězd a 87 % .

Nenapravitelný (1975)

Jean-Paul B. alias Bébel exceluje v crazy komedii . Dostal jsem záchvat smíchu. Takže : 5 * a 85 % .

Manželé z roku II (1971)

Vynikající historicko-dobrodružná komedie. Herecký koncert J.-P. Belmonda a velmi krásné M. Jobert(-ové): 5 hvězd a 81 % .

Profesionál 2: Samotář (1987)

Jean-Paul alias Bébel opět zazářil : 5 * a 80 % . Trefný komentář - VIZ "golfista" .

Mrchožrouti (1984)

Vynikající válečný film : 5 hvězd a 88 % . Pan Jean-Paul B. alias Bébel jednoznačně dokázal, že není pouze "sympatický rošťák" a "nenapravitelný sukničkář" , ale že je vynikající i ve vážné roli .

Veselé Velikonoce (1984)

Pan Jean-Paul B. alias Bébel ve výborné formě. Co dodat : 5 * a 80 % .

Muž z Acapulca (1973)

Nádherná parodie tehdejších akčních a dobrodružných filmů. A to nejen bondovek : 5 * 86 % .

Dobrodruh (1983)

Dávám 5 hvězd a 80 %, Jean-Paul B. zase zazářil .