• Rodinný

Trapný padesátky - Bůh sexu (2017) (epizoda)

No abyste se, vy snobští intelektuálíčci z toho nepo....i ... . Je to komediální oddechovka, komu se to nelíbí, ať tv-bednu přepne nebo vypne.... .Dávám této relaxační oddechovce 4 hvězdy a 46 % .

Trapný padesátky - Zrození (2017) (epizoda)

Komentář "plnyhrnek" to vystihl velmi přesně. Mě osobně se líbí postava hraná B. Kohoutovou - mimochodem Berenika umí zpívat a plusem je jednoznačně účast E. Viklického, i když jinak jazz ( pro kritiky džez) moc nemusím . Čili : 3,5-4 hvězdy a 43 % .

Život a doba soudce A. K. - Plán (2017) (epizoda)

Jak Jan Potměšil (invalidní milionář), tak i jeho přítel - bývalý voják (brněnský herec Martin Havelka) byli vynikající. Jednoznačně : 5 hvězd a 82 % .

Život a doba soudce A. K. - Bílý svině (2017) (epizoda)

Zatím asi nejlepší díl : samozvaní ochránci "lidských práv" musí "být na infarkt" ... :-) . Takže: 5 hvězd a 85% . Výstižný komentář - VIZ začátek komentáře Eleanor05 .

Život a doba soudce A. K. - Sestřička (2017) (epizoda)

Hodnocení: 4,5-5 * a 76 % . Je to televizní adaptace skutečného případu "vraždící" zdravotní sestry z Rumburka. Dál se rozvíjí zápletka přítele soudce A. Klose(D.Švehlík) - elitního policisty(M. Daniel) se zabavenými, jenže neodevzdanými mafiánskými milióny. Jen tak dál... .

Constantine (2005)

Jednoznačně 5 hvězd a 86 % , hlavně kvůli Tildě Swinton-ové (anděl/archanděl) a taky Peteru Stormareovi (ďábel). Podruhé - v televizi -jsem si ho vychutnal ještě víc... . Malá perlička : nechat hlavního hrdinu připalovat si jedno cigáro od druhého chtělo v USA roku 2005 už hodně, fakt hodně odvahy... . O pár let později by to neprošlo ani omylem, natožpak dnes, r. 2017 ...... . Trefný komentář VIZ kiddo .

V jako Vendeta (2005) odpad!

Tenhle humus, natočený coby kritika politiky US-prezidenta G. Bushe mladšího (v úřadu 2001-2009) je učebnicovým příkladem typické levicově-liberální lobby. A jak se už r. 2011 ukázalo, zároveň je to lobby pro-islámská , ba přímo omlouvající řádění všemožných jak sunnitských, tak i šíitských džihádistů, a to na celém světě !!!!! . Pro levičáky tak příznačné, až z toho mrazí... . Co jiného, než ODPAD !!!!!!! ...... .

Past (1996)

Velmi svěží krimi-dílko postavené na vztahu lesbické(?) punkerky Corky s vězeňskou životní zkušeností (Gina Gershon-ová) s vydržovanou milenkou (Jennifer Tilly-ová) samolibého mafiánského poskoka (J.Pantoliano) . Potěší i po letech, kdy jsem je opět skoukl v tv-bedně... Takže : 4-4,5 hvězdy a 81 % . Doporučuji komentář VIZ - kleopatra .