• Rodinný

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Tento seriál je už klasika : 5 * a 85 %. Natáčel se mj. v Kouřimi (je to uvedené i v titulcích v závěru každého dílu) .

Největší dar (2022)

Viděl jsem první asi 2/3 až 3/4 v televizi(na Nově), není to nic moc : dávám jen 2 - 2,5 * . A to ještě kvůli Sabině Rojkové a kvůli místům natáčení - Viz Zajímavost 6 .

Oktopus - Bankocetle (2023) (epizoda)

Řeholnici Sibylu hraje L.Termerová, vězně Sosnu N.Lichý a strojvůdce M.Sitta .

Oktopus - Deny (2023) (epizoda)

Profesora Flégla, otce mrtvé Denisy(ne Daniely, v Obsahu je chyba...) hraje C.Drozda, známý např. ze seriálu Most. Roli majora Čejchana si střihnul M.Etzler. V malé roli zpěvačky ve studiu(spíš jakozpěvačky) se objevila A.Čtvrtníčková. **Natáčelo se mj. na Pražské konzervatoři .

Radola Gajda, generál na odstřel (2023) (TV film)

Velice dobrý dokument, objevné je Gajdovo angažmá v protinacistickém odboji. A taky to, že jeho mladší syn byl za okupace v koncentráku..... . Ironií osudu je, že/protože zemřel v polovině dubna 1948/ tak ho komunisté nestačili uvěznit. Tak jako jeho staršího syna - na několik let a taky jeho ženu - tu na 8 měsíců . Mladší syn(prozíravě) už v březnu 1948 emigroval .... . **Komentář : Petr Stach .

Osada - Epizoda 10 (2023) (epizoda)

Vtipné zakončení 2.série. A úplný konec s Fraňkem coby plavčíkem je taky povedený .

Malá bubenice - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda. V I-vysílání Č.televize je to rozdělené na 8 dílů, cca po 44 minutách . Rakouské městečko Kleinalm si "zahrál" západočeský Cheb. V Zajímavosti 4 je malá chyba, nejedná se o 60.léta, děj se odehrává v r.1979 ....  .