• Sportovní

Spider-Man: Bez domova (2021)

Fan Servis jako prase...ale splnil se mi sen a viděl jsem znovu Tobeyho a Andrewa jako spidermany...Včil můžu v klidu umřít..upřímně jsem ale spíš doufal v nějaké propojení s Lokim...skrz ten multiverse....A navíc je celkem škoda že to co se dělo na začátku filmu uplně v druhé půlce zmizelo...škoda..ale i tak 5*

Like House (2021) (pořad) odpad!

Ježiši tak jsem se dozvěděl o tomto skvostu...a hned jak jsem zjistil jména učastíků bylo mi jasné že to bude průser...po shlédnutí par ukázek přemyšlím o eutanazii

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Čím to bude že nejvíc zábavné epizody první série jsou ty spojené s zemí a Lucianskou Aliancí? Já jsem opravdu rád že seriál šel svou cestou...Protože ano Atlantida byla super a to všechno okolo ale bylo to pro mě spíš SG-1 2.0...Universe by byl určitě lepší s nějakou předlohou...třeba filmem? Tolik materiálu kterého mohlo potenciálně být než začali s naloděním na Destiny...A když už to začně být víc než zajímavé tak to utnou...velká škoda

Big Lebowski (1998)

Kvůli tomuto filmu jsem zařadil do mého programu šábes

Horizont události (1997)

Příklad toho když má film ze začátku skvěle našlápnuto a opakuju se že Fishburne je strašně underrated...a pak nastane druhá půlka filmu kde se ztratíte a absolutně nechápete o co jde.

Dr. House - Série 8 (2011) (série)

Po dokoukání všech dílů,musím říct že 8 serie není nejhorší jak sem vždy říkal je tu hodně silných momentů...Hlavně když si člověk vezme charakter House který se vyléčil z závislosti aby navázal vztah s někym který ho zase jen přivede k závislosti a do vězení...je tu pár super dílů jako například posledních 5 epizod...chybí tu nejvíc Cuddyová..kdyby neodešla o čemž se vědělo už v 7 série...mohlo to celé dopadnout jinak a 8 série mohla být i nejlepší ze všech.

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Poej se na to jyrko,to je vono to musí křupnout.... ZP si může jít dál mýt nádobí do Austrálie..

Zasněná láska (2018) (seriál)

Miluju rodinné večery kdy si s mamkou sednem do obýváku a sledujem tento skvost...Lidé co maj tak 40 se chovaj jako 12 letí puberťáci + opravdu kvalitní humor na úrovni

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Po shlédnutí odpadu jménem Rise of Palpatine ...konstatuju nejlepší SW film od doby co Disney koupilo práva na to aby mohla prodávat další hračky a propagovat svou Agendu... I kdyby na konci nebyl Vader v plné parádě film by to ustál...character development to je to co tento film umí...ne jak Mary Sue v nové trilogii