• Krátkometrážní
  • Hudební

Želvy Ninja 2 (2016)

Do kina jsem šel s očekáváním, že uvidím film minimálně stejně dobrý jako první díl, ale tak se bohužel nestalo. Už od začátku filmu všechno působilo stupidně a nedomyšleně. Vtipy byly dost ubohé, a zasmát by se jim mohlo jedině dítě. Nejhorší věc na celém filmu jsou ale postavy Bebop a Rocksteady. Od prvního podhledu na tyto postavy člověk ví, že to musí být absolutní imbecilové, a tak to taky je. Né jenom, že jejich vtipy jsou absolutní bullshit, ale i celkové zpracování každé části jednotlivých postav je taky příšerné! Když myslím na špatné postavy rozhodně nesmím zapomenout na komisařku, která svojí přírodní demencí přitloukávala jen další hřebík do rakve filmu. Na druhou stranu, filmu musím určitě pochválit efekty, kameru a střih, protože podle mě neměli ve filmu tyto aspekty, žádnou větší chybu. Záhadou filmu je pro mě to, proč se Raf bál seskočit z letadla, když na začátku filmu bez problému skákal z budovy na budovu. Další stupidita do sbírky je jednoznačně záporák Krang. Mimozemský mozek (který se ale chová jako chobotnice) napojený na robotické tělo. Sice cením, že je podle původní předlohy, ale jeho zpracování mi neskutečně vadilo. Trhač celkově z filmu vyzněl jako hlupák, že nedokázal odhadnout Krangovo zamýšlení s ním samotným i přesto, že stejnou fintu použil na Baxtera Stockmana, šíleného vědce a taktéž člena sbírky idiotských postav filmu. Zakončení filmu je jen nedomyšlené, typické klišé. Nejlepší na celém filmu je bezpochyb konec, do kterého hrála snělka původních Želv Ninja, kterou doplňovaly kresby taktéž z původního seriálu. Želvy Ninja 2 je tedy ideální film pro děti s velice nenáročnými požadavkami pro humor, ale ostatním bych spíš doporučil držet se od tohoto filmu dál. 2 / 5 COWABUNGA!!

Těžkej Pokondr: Kníra mám (2014) (hudební videoklip)

Celkem v pohodě song s kvalitně zpracovaným klipem, který slouží dobré věci. 3 hvězdy si určitě zaslouží.

Avril Lavigne - He Wasn´t (2005) (hudební videoklip)

Člověk se při sledování snaží najít něco, co ho zaujeme, ale v tomto případě by mohl hledat do nekonečna.

I Believe (2007) (hudební videoklip)

Amatérismus nejvyššího stupně. Song není špatný, ale klip je fakt hnus, na který se skoro nedá koukat.

Bad Day (2005) (hudební videoklip)

Takto dobře zpracovaný příběh v klipu, už se dnes moc často nevidí. Výsledkem je zajímavě pojatý klip, který má něco do sebe, narozdíl od dnešních klipů, které většinou nemají žádný smysl.

System Of A Down - Hypnotize (2005) (hudební videoklip)

Jeden z lepších klipů z roku 2009, ale stále nic převratného nebo oslnivého.