• Krátkometrážní
  • Hudební

The Piano Guys ft. Lindsey Stirling - Mission Impossible (2013) (hudební videoklip)

Dokonalá kombinace Lindsey Stirling s Piano Guys vytvořila naprosto skvělý cover s dokonalou hudbou a kvalitním klipem. Je jen škoda, že od té doby Lindsey s Piano Guys nic dalšího nanahrála, protože by to byl jednoznačně další skvost do sbírky.

The Prodigy - Warrior's Dance (2009) (hudební videoklip)

Skvělý klip, kterému se originalita opravdu nezapře. Nejlepší věcí ale je, že klip se k songu hodí naprosto perfektně!

Johny Machette feat. Ondřej Brzobohatý: Spasitelé (2015) (hudební videoklip) odpad!

Klip rozhodně není natočený špatně, ale o to mi nejde. To co je ve klipu ukázáno je dokonalý příklad přírodního canceru. Text písně by klidně mohli pouštět lidem před popravou, protože po tomhle by už nikdo nechtěl žít.

Green Day - Stay The Night (2012) (hudební videoklip)

Green Day nemá opravdu moc dobrých klipů, a tento k nim rozhodně nepatří.

Warcraft: První střet (2016)

Jakožto člověk absolutně nopolíbený světem Warcraftu musím říct, že to nebylo špatné. Ve filmu se ale najde pár věcí, které mi kazily celkový dojem z filmu. Věci co mi nejvíce vadily, byly roztažené scény. Děj filmu by se krásně dal splasknout do hodinu a půl dlouhého filmu, ale autoři hold chtěly udělat celovečerák jak se patří, a to se jim tak nějak povedlo. Dále se ve filmu daly najít scény, které měly efekty s velice okatým greenscreenem či scény s až moc vysokou mírou trapnosti. Příběh jako takový není žádný zázrak, ale to jsem od tohoto filmu ani neočekával. Co musím rozhodně pochválit byly akční scény, které i s kamerou a střihem skvěle ladily. Ve filmu se vyskytují pouze 2 druhy scén, a to scény s Aliancí a Hordou, jak přemýšlí nad bojem a věcmi kolem toho, a scény bojové. Celkově se film řadí rozhodně k lepším filmům podle videohry, ale není to rozhodně nic velkolepého. Rozhodně doporučuji jít na film i lidem, kteří o Warcraftu nic neví, protože sám jsem jeden z nich, a při filmu jsem nepociťoval, že bych zrovna nevěděl co se děje. Kdybych měl nostalgické vzpomínky na hraní Warcraftu 3, asi bych přidal jednu hvězdu navíc, ale jelikož to tak není nezbývá než dát hvězdy tři, které jsou ale bezesporu zasloužené.

Within Temptation: Shot in the Dark (2011) (hudební videoklip)

Rozhodně jeden z horších klipů od Within Temptation. Nenašel jsem nic co by se mi líbilo kromě songu, takže hold slabší podprůměr, s nijak zajímavým nápadem či zpracováním.

Nicki Minaj - Freedom (2012) (hudební videoklip)

Klip byl pro mě jen 5 minut dlouhá nuda. Klip je z převážné většiny o ničem, a song taktéž diváka neohromí.

Lindsey Stirling: Shadows (2012) (hudební videoklip)

Na rok 2012 je to stále velice slušné, ale v porovnání s jinými klipy a songy od Lindsey Stirling to není nic převratného.

Z vany ven (2009) (hudební videoklip)

Zmatenější a rozporuplnější klip snad neexistuje.