BoJack Horseman - Ryba na suchu (2016) (epizoda)

Sakra, kdo by řekl, že němej film (ok není to úplně film, ale chápete, není třeba hrabat se v detailech) bude takhle skvělej a zábavnej i v 21. století? Já určitě ne. Tohle byl naprostej orgáč na všechny existující smysly. Celou dobu seriálu si říkám, že něco z podvodního světa by bylo naprosto úžasný, a kurva - ono je to ještě lepší! Nejkrásnější a nejspíš i nejšťastnější epizoda celýho seriálu. Na tohle bych se s chutí dívala klidně ještě další díly. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - BoJack zabíjí (2016) (epizoda)

Mysteriozní díl, kde se BoJack s Diane zase daj dohromady jako starý dobrý partners in crime a vyšetřujou vraždu. No a nakonec potkaj starýho BoJackova kámoše, kterej je asi jedinej v tomhle seriálu, kdo našel opravdový štěstí. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Show BoJacka Horsemana (2016) (epizoda)

Menší výlet do minulosti zlatýho roku 2007, kdy si všichni ještě psali přes Myspace, Todd si ještě nezabral svoje místečko na gauči u BoJacka doma a místo toho objevoval krásy opačnýho pohlaví a Diane s Mr. Peanutbutterem nechodili na manželský terapie. BoJack pracuje na novým odvážnějším seriálu, kterej vypadá skvěle, ale vlastně skončí jako absolutní výmrd. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Začni to šířit (2016) (epizoda)

Skvělej, sice takovej víc odlehčenej začátek, na což nejsem po druhý sérii, která ve mně vždycky vzbudila existenční krizi zvyklá, ale odlehčenej díl bez velký dávky deprese je taky někdy potřeba, takže si rozhodně nestěžuju. Diane a Mr. Peanutbutter si zašli na manželskou terapii a mám menší předtuchu, že jim to moc stejně nepomohlo. Todd se ztratí v hotelu, a nebudu lhát, ale docela jsem při tom prožívala flashbacky z dětství. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Osamění (2015) (epizoda)

Pamatujete, jak jsem minule říkala, že aspoň Princess Carolyn je teď šťastná a ve vztahu? No tak tomu už je taky je konec. A já nemůžu uvěřit, že už je konec i druhý sérii. Kurva to to ale rychle uběhlo. Doufám, že třetí pojede ve stejným tempu, už jsem si moc zvykla na kvalitu. :D Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Útěk z Los Angeles (2015) (epizoda)

Aa kurva, nostalgickej útěk z Los Angeles se nezdařil, protože sračky, jak už to tak v životě chodí, vždycky spadnou do větráku. Šlo to dobře, až to vlastně nešlo moc dobře a nakonec se všechno vrátilo zase zpátky do normálu. No aspoň má BoJack novou loď, ta se vždycky hodí. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Ano a (2015) (epizoda)

Přiznávám se, že dokud nepřišla tak ta 17 minuta, už jsem si říkala, jestli se to zase neobrací kvalitou zpátky k první polovině první série (ano, stydím se velmi). Ale pak to přišlo, a že to kurva stálo za to. Diane se distancuje od Mr. Peanutbuttera, BoJack se rozešel s Wandou. No aspoň, že Princess Carolyn je šťastná, zatím.. Všichni víme jak to chodí s tímhle seriálem že? :D A ta noční filozofická debata Diane s BoJackem a jeho následná cesta zpátky v čase za přítelkyní, kterou neviděl sto let. Ježiš, já z toho fakt budu mít krizi před-středního věku. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Natáčení (2015) (epizoda)

Tenhle sitcom prostě všechno trefí rovnou do černýho, úplně kurva cokoliv, a nikdy přitom nezapomene vyrvat divákovi rovnou i duši z těla a zničit všechny jeho naděje na to, že život bude někdy mít smysl. Aah nihilism at its finest. A já to sakra miluju, každou sekundu žeru jako když jsem 3 měsíce nejedla. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Pojďme to zjistit (2015) (epizoda)

Skvělá parodie na všechny ty debilní pořady jako Chcete být milionářem, který jsou úplně o hovně, a každej soutěžící, co nevyhraje z toho musí mít trauma do konce života. A ještě k tomu se tady ukázal i slavnej čaroděj, na kterýho jsem úplně zapomněla, že existuje. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Hank po setmění (2015) (epizoda)

Konečně taky dostal Mr. Peanutbutter víc prostoru pro trochu toho character developmentu, kterej si rozhodně zaslouží a těším se jak svině, co se z něj nakonec vyklube. Protože sakra tyhle scénaristi, když se do něčeho pustěj, big things are about to happen. Hodnocení: 8/10