BoJack Horseman - Oslíku, otřes se (2014) (epizoda)

Příběh o tom, jak se z romanťárny stal šílenej film z vesmíru a nakonec z něj zbyl jenom koš jídla. Napsala bych víc, ale nevím co, jelikož předchozí věta vystihla dokonale všechny moje myšlenky a vlastně i celou epizodu, takže se rovnou radši pustím do dalšího dílu. Hodnocení: 7/10

Vetřelec ³ (1992)

Rosemary má děťátko vetřelčí verze. Ok, dřív než začnu, viděla jsem director's cut, takže jestli kdokoliv, kdo to teď čte, viděl kratší verzi, nepíšu pičoviny, co ve filmu ani nebyly, jenom jsem viděla delší stopáž, děkuji za pochopení. :D Ze začátku jsem nevěřila, že tenhle film má jenom 74%. První polovina byla taková tajemná, budovala tu pěkně hustou temnou atmosféru a musím říct, že to místy bylo i creepy jak svině (hlavně mladší verze Tywina Lannistera mi docela naháněla husinu, jakoby se mi ten cápek někdy díval až kamsi do hlubin duše) a to mám kurva ráda! Bohužel pak ukázali párkrát Vetřelce v plný velikosti. Sakra to se nemohli rozhodnout, jak bude velkej? Nebo proč jednou vypadal jako malej chcípák (teď nemyslím úplnej začátek, tam je to logický) a jednou jako absolutní alfa? A neříkejte mi, že pece je napadli až jako druhá možnost,však radši rovnou spálit nadobro, než ho zavřít do nějaký místnosti, ze který ho potom nějaký šílený kokot pustí ven. A nahánění Vetřelce k pístům bylo natočený tak strašně zmatečně, že jsem vůbec nepostřehla, co se zrovna děje. Pořád někdo jenom běhal sem a tam, a u toho se točila kamera jak na centryfuze. Taky musím s těžkým srdcem uznat, že je to 3 filmy za sebou pořád to samý, a už mě to začíná místy nudit. Přijde Vetřelec, pár lidí zabije a nakonec umře. Užila jsem si to, ale bojím se, co přijde dál. Přestat se má v nejlepším kurva! Hodnocení: 7/10

Vetřelci (1986)

Ah shit here we go again! Líp to popsat nedokážu. A že se to zase skvěle povedlo! Dvojnásob všeho - zábavy, mimozemšťanů, akce, no zkrátka všeho. A že to kurva funguje. O nudě se tady fakt nedá mluvit. Že je tam dost klišé a zkratů v ději? No pár jich tam je, ale na to vám pěkně seru, protože tohle bylo tak zábavný, že jsem na to hned za 10 milisekund zapomněla. Drsná Ripley jde zase do akce a tentokrát na 200%, s bandou vojáku za zadkem a samozřejmě nesmí chybět cápek z korporátu, co má skrytý úmysly a z mimozemšťanů si chce udělat domácí mazlíčky. (Ne že by takovej ochočenej nebyl dobrej, ale ten risk, že do mě naklade svoje mladý, no radši zůstanu u psa.) Každopádně všichni sem úplně úžasně sedí, vojáci jsou sice klasika klišé a chovaj se úplně stejně jako v každým druhým filmu, ale tady mi to vůbec nevadilo, naopak to byla prdel jak svině. A mimozemšťanská samička? Saakra, ta byla úžasná! Hodnocení: 9/10

Podfukáři (2013)

Sakra musím říct, že kdybych nad filmem tolik nepřemejšlela, dávám jasnej plnej počet. Bohužel moje mocnadvšímpřemýšlí nemoc jede na plný obrátky vždycky a léky ještě nejsou, takže musím hodnocení trochu snížit (pardon). Do prdele, že to ale byla jízda, místy jsem si i říkala, že se tenhle film blíží dokonalosti. Tolik akce, toho napětí a ty triky, kuurva na všechno seru a jdu na dráhu iluzionisty. Ale sakra, Michael Caine a Morgan Freeman v roli hlavních záporáků? Ehhh to úplně nefungovalo, vždyť ty chlapi vypadaj, jak ztělesnění dobra, co to kurva filme.. Já myslela, že lidí, co vypadaj jak náckové má Hollywood dost. Posledních 15 minut tam vůbec nemuselo bejt, nějak to celý vysvětlení s tím, proč do toho ten chlápek z FBI šel mi přišlo divný jak sviň a už vůbec ne uspokojující. A ten náběh na dvojku? Proč proboha?? Však i ta Francouzska řekla, že nějaký věci je lepší nechat bejt! Hodnocení: 8/10

The End of the F***ing World - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Moc sice nejsem na takový ty šťastný romantický konce, ale jo, tady jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. Upřímně doufám, že už žádná další série nebude a Netflix mi tedy nezprzní další dobrej seriál. Takhle to už je skvěle zakončený, a už to nechte odpočívat prosím, nechci na tenhle seriál vzpomínat s pachutí na jazyku. Hodnocení: 8/10

The End of the F***ing World - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Do prdele, tak tohle byl masakr! Když jsem říkala, že příští epizoda bude dobrá jak sviň, nemyslela jsem, že bude až takhle dobrá. Sakra už jsem fakt myslela, že je tam v tom bistru odstřelila a je konec, což na mým výrazu bylo určitě znát. A ten napínák s tím účtem a policajtem, co si ho nechtěl vzít - berte si účty lidi, nikdy nevíte. :D Zkrátka tenhle díl, to byl mistrovskej kousek! Hodnocení: 10/10

The End of the F***ing World - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Už to vypadá trochu zajímavějc, ale pořád se nic moc neděje, každej jezdí sem a tam a při tom má pár flashbacků. James teda zjistí, že Bonnie asi nebude úplně v pohodě a Alyssa se rozvede s manželem. No konec každopádně zajímavej a doufám, že příští epizoda bude dobrá jak sviň. Hodnocení: 6/10

The End of the F***ing World - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Sakra je to dobrý, ale už se tam děje celkem pořád to samý. Někam dojedou, tam se chvíli zastaví, jedou dál, pak zase zastaví. Road trip po zapadákovech Ameriky si můžu udělat i sama, takže prosím trošku něčeho jinýho, děkuji! :D Na Bonnie už si začínám docela zvykat, i když je strašně vidět, že je jenom křen Alyssy a Jamese, a vlastně by tam vůbec nemusela bejt a celý by to jelo v pohodě i bez ní. Hodnocení: 6/10

The End of the F***ing World - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Tak druhá série jede v nápadně melancholickým až depresivním duchu a to se mi kurva líbí! Bonnie tam pořád působí tak nějak divně, teda oni jsou tam snad divný všichni, ale ona je tak normálně divná, takže mi tam moc nesedí (jestli to dává smysl teda). Každopádně ten konec se smrtí jednoho zoufalce někde na kraji světa s řeckejma kořenama se fakt povedl! Hodnocení: 8/10

The End of the F***ing World - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Sakra tenhle seriál ve mě vyvolává pocity, který ani nevím, že existujou, hmm zvláštní. Každopádně si to užívám. Jen tak mimochodem už jsem zmínila, jakou tam dali úžasnou muziku? Za tuhle sérii mi zase určitě přibude pár písniček do playlistu. Hodnocení: 7/10