BoJack Horseman - Podzemí (2017) (epizoda)

Odlehčená epizoda, která je kurva dobrá a docela bodla po tý sakra depresivní minulý epizodě. Byla skvělá, ale chápete, moje emoce musej vydržet ještě aspoň sezónu, takže občas ty odlehčený epizody fakt cenim. (Ano, vím, že když je jich moc za sebou, tak si stěžuju. Taky se v tom nevyznám ok? :D) Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Ruthie (2017) (epizoda)

Sakra zrovna minulou epizodu jsem říkala, jak jsem ráda, že je Princess Carolyn šťastná, co se kurva stalo? Tenhle seriál vystihuje reálnej život až moc. Ježiš jak se mám dostat do reálnýho života až to dokoukám? Tohle z paměti nikdy nedostanu. Jestli hledáte seriál, nad kterým budete přemejšlet ještě 10 let po tom, co ho dokoukáte, vřele doporučuju BoJacka Horsemana. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Soudce (2017) (epizoda)

Sakra ani nevíte, jak jsem ráda, že Princess Carolyn je šťastná, tahle ženská si to fakt zaslouží. No a vypadá to, že BoJack se taky trochu sblížil se svojí dcerou, což je samozřejmě taky dobrá zpráva. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Spusťte štěpení (2017) (epizoda)

Hmm manželství Diane a Mr. Peanutbuttera nabralo nečekaných směrů, dost mě zajímá, kam to povede. Aspoň Princess Carolyn se svým přítelem jsou šťastný, a že si to zasloužej. Vidět někoho v tomhle seriálu šťastnýho je vzácnější než výhra milionu dolarů v sázce, a proto mám plánu si to užít do tý doby, než se zase všechno posere, a to jakože jsem si velice jistá, že se to pěkně posere. Hodnocení: 7/10

BoJack Horseman - Starý dům pana Sugarmana (2017) (epizoda)

Tak a to by pro veselý epizody bylo všechno, BoJack je zpět a s ním přichází i notná dávka deprese. Kurva už se nemůžu dočkat, jak zase utratím prachy za psychologa. Hmm možná koukat na tenhle seriál každej den prakticky bez přestání nebyl dobrej nápad, ale co už.. Suck a dick dumshits! Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Stupidní sra*ka (2017) (epizoda)

Jo je to tady zas! Starej dobrej depresivní BoJack a moje naprosto rozdrcený emoce, který se už nejspíš nikdy nevrátí do normálu, protože nemůžu přestat koukat na tenhle zkurvenej seriál! A ten styl vyprávění, kde jsou slyšet BoJackovy myšlenky.. Do píči, tvůrci věděj, jak přivýst diváka do deprese. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Šíp času (2017) (epizoda)

A kurva, tak tohle bylo silný. Nejsilnější epizoda zatím. Vysála ze mě totálně všechnu pozitivní energii, která mi ještě zbyla, což, když se zamyslím, kolik dnů v kuse už jsem strávila nad tímhle seriálem, sice moc nebylo, ale i tak. Sakra je šílený, kolik věcí člověk zdědí po rodičích a kolik traumat si odnese z dětství, který se s ním pak táhnout celej život. A na BoJackovi je tohle krásně (Měla bych říkat krásně? To se k tomu moc nehodí. Spíš strašně.) vidět. Ježiš to je pěkně děsivý, když nad tím tak přemejšlím. Každopádně ta poslední scéna s jeho mámou byla po tý celý drsný epizodě zvláštně uklidňující a nějak mám pocit, že to dalo uspokojující uzavření jejich vztahu. Hodnocení: 10/10

Černé zrcadlo - Arkangel (2017) (epizoda)

Tak na tohle by se měli podívat všichni ty rádoby dobrý rodiče, co nepustěj děcka z domu, protože znásilnění je na každým rohu přece. Bohužel tahle epizoda je hodně reálná už teď s těma apkama, že můžete děcku v mobilu zabanovat každou kravinu. Hodnocení: 8/10

Černé zrcadlo - Černé muzeum (2017) (epizoda)

Sakra tahle epizoda byla fakt prdel, ty příběhy, hlavně ten první samozřejmě, byly prostě skvěle vymyšlený. Doktor, co je závislej na bolesti, nebo manželka v hlavě? Těžko říct, co je horší. :D Jak už se ale epizoda blížila ke konci, postupně se z toho začalo stávat klasický klišé. Prostě majitel vzal vraha, udělal si z něj hračku na přitáhnutí zákazníků ve svým muzejním sklípku, ale vrah po sobě samozřejmě zanechal rodinu, která se kvůli tomu strašně nasere a klasicky chce pomstu. Co mě ale nasralo je ten happy ending sakra! Dcera vraha prostě zabije cápka z muzea a odjede dom, no tak kvůli takovýmu klišoidnímu závěru mě to velmi nasralo. Hodnocení: 7/10

Černé zrcadlo - DJ na odstřel (2017) (epizoda)

Ok na začátek musím říct, že fakt do prdele nevím proč koukám na čtvrtou epizodu čtvrtý série, když jsem neviděla ani celou druhou a třetí. Tak teď už k normálnímu komentu (proč to vždycky tak okecavám sakra). No tak tohle je přesně jedna z těch epizod, která má skvělej nápad (jako celý Black Mirror), ale prostě mě moc nezaujme. Asi na tom bude mít podíl i to, že mě nebaví tak 90% epizod zameřenejch na vztahy hmm. Jo a taky možná ten debilni happy ending, kterej byl fakt cheesy. Hodnocení: 6/10