Domek z karet - 63. kapitola (2017) (epizoda)

Já se normálně nestačím divit, ono se fakt něco začlo dít a jenom pořád dokola nekecaj o píčovinách 100x omílanejch dokola? Tomu se mi nechce věřit! Každopádně ten, kdo měl za úkol dělat sexuální vztahy, musí mít nějakej fetiš, protože co to kurva je tohle? :D Vztah Franka s tím mladým cápkem, kterej ho strašně miluje. Pak je tady Doug, kterej svý ženský řekne, že ji zabil manžela (btw ten jejich rozhovor mi přišel hrozně cheesy, hlavně to: "Já vím. Šukám tě, protože tě nenávidím.") a pak se vyspí s LeAnn. Ne že by se mi to nelíbilo, je to docela prdel, ale je to taky pěkně divný poslední dobou. Hodnocení: 7/10

Domek z karet - 64. kapitola (2017) (epizoda)

Tak cože?! Ona je to fakt pravda! To pravý nefalšovaný House of Cards se vrátilo a je sakra ještě lepší než předtím! Tvůrci konečně napravili ten nedostatek mrtvol, který za sebou Frank s Claire v poslední době zanechali (a ta sex scéna Toma a Claire, tomu říkám kvalitka). Ty dva se dokonce rozhodli zbavit i Douga, no to si děláte prdel! A zatracenej Frank ještě k tomu rezignoval. Dámy a pánové, na tohle jsem čekala celou pátou sérii. Hodnocení: 9/10

Domek z karet - 65. kapitola (2017) (epizoda)

Tak a je to tady! Konec světlých dnů a teď následují už jen temné zítřky (ano máte pravdu, koukala jsem se na hodnocení šestý série). Víc smíšený pocity už snad ani mít nemůžu. Je to skvělej závěr, těch zvratů je tam tolik, že se to nedá spočítat. Až mi to místy přišlo moc dramatický možná i nereálný. Zjištění, že Frank to vlastně celý plánoval dopředu, no dobrá tedy, budu dělat, že si to tvůrci nevymysleli na poslední chvíli, aby mohl Kevin Spacey odejít (všichni víme proč a jak se to na konec vyvrbilo). Závěr je to skvělej, ale přijde mi, že je tady až moc politickejch deus ex machina. Konečná scéna s Claire skvělá, bohužel mám pocit, že bez Franka to bude prostě na hovno (a hodnocení šestý série to potvrzuje). Poslední věc: ta blonďatá ženská, co se tam najednou zjevila jak nějakej prorok v polovině pátý série, už mě taky začíná docela srát, není možný aby toho věděla o všem tolik sakra ne? Nebo jo? Fakt nevím.. Hodnocení: 8/10

Hráči se smrtí (2017)

Co vám budu povídat - šla jsem do toho s tím, že to bude aspoň trochu horror, kdy se fakt budu bát. Třeba psychologickej horor by byl skvělej a na tohle téma by se hodil. Ale teda byl to pěkně slabej odvar. No začnu od začátku. Courtney si usmyslí, že chce vidět jak to vypadá po smrti, tak povolá nějaký svoje parťáky (který jen tak mimochodem skoro nezná...), aby jí pomohli umřít. Vezme tam cápka, kterej absolutně nic neumí a ženskou, která se zhroutí při každý příležitosti. Hmm to nám to pěkně začíná. Pak se do toho zamotají další dva lidi a furt všichni umíraj. To je asi tak půlka filmu. Ještě tam teda je hodně medicínský terminologie (abyste se do toho pořádně vcítili, protože ten pravej horor je vlastně ta medicína), kdy vám všechno nezapomenou vysvětlit, jako by se tam navzájem zkoušeli nebo co, a ve skutečnosti je vám to úplně k hovnu. Jedinej normální je tady Ray jen tak mimochodem. Každopádně, potom je začnou nahánět jejich hříchy či co. A tady to začíná, do teď to docela šlo, ale jak přišel ten "horor", šlo to akorát tak do prdele. Ani jednou, přísahám, jsem sebou ani neškubla při těch absolutně klišé lekačkách. Upřímně spíš se mi u toho chtělo spát (a taky srát). Sakra já se sem přišla vyděsit, abych právě nespala, když už je to ten horror, ne u toho usnout! Chci toho moc, když je to doslova HOROR? Atmosféra taky úplně na hovno, vůbec jsem necítila nějaký napětí, prostě to bylo spíš jako nějakej rodinnej film. A jediný, na co spoléhali byla ty levný lekačky. To je už od začátku cesta do pekel. A závěr je největší kravina jako z pohádky, protože co musí udělat? Postavit se čelem k tomu, co provedli v minulosti, vzít za to zodpovědnost a nakonec si odpustit. Poučení jako malejm dětem. A na konci je ještě k tomu happy end. Já se z toho podělám... Takovej potenciál to mělo, a zase nic. Že já ještě vůbec doufám v dobrý horory... Hodnocení: den 765, stále hledám, kde je tam ten horror/10

Koruna - Beryl (2017) (epizoda)

Chudák princezna Margaret, do čeho se to zase dostala, tentokrát tady máme nějakýho Billyho. Ze začátku mi přišel jako docela dobrej chlap, ale ten duel? Co to proboha bylo, to mě fakt pobavilo, hotová komedie. Ještě se před ní naparoval, jakej je borec. Co to je vůbec za nápad, střílet se ve dvacátým století? Kdyby jeden z nich toho druhýho zabil, tak by ho zavřeli, nebo ne? Co já vím, třeba je v Anglii pořád možnost řešení sporů jako za starých dobrých časů. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zato Tony vypadá při nejmenším zajímavě - nekonvenční, (sexy), a navíc fotograf. Je hrozně sympatickej, i když na druhou stranu nevypadá jako někdo, kdo by se rád ženil. Koho je mi ale fakt líto, je premiér. Jeho žena vypadá jako pěkná kráva, to se jinak nedá nazvat. Zahybá mu a ještě říká, jak se jí hnusí a jak je slabej. Koho si to vzal! Hodnocení: žiju pro Philipovu reakci na fotku Margaret/10

Koruna - Drahá Jacqueline (2017) (epizoda)

Někdy, když se dívám na The Crown, tak si přijdu, jako kdybych koukala na dokument o královský rodině. Ano, až tak realisticky to působí, a to vůbec nemyslím špatně, právě naopak, protože je to sakra záživnej dokument! Akorát jsem si nestačila všimnout, kdy nastala tranzice do šedesátek. Královně už bude aspoň přes třicet, ale pořád vypadá nejvíc na dvacet pět, to bude ta modrá krev. Každopádně by mě zajímalo, do jaký míry je pravdivý setkání s Kennedym. Vážně si ani nenastudovali protokol? Prostě nakráčeli ke královně a čekali bůh ví co? To mi ke Kennedymu moc nesedí, ale co já vím, nemůžu říct, že bych měla tu čest si s ním popovídat. ¯\_(ツ)_/¯ Hodnocení: Ze zvědavosti jsem si o Kennedyových něco přečetla a je to opravdu zajímavý čtení. Abych vás nepřipravila o moment překvapení, řeknu jenom, že měli pěkně divoký manželství/10

Koruna - Lisabon (2017) (epizoda)

Koukám, že když se něco fakt hodně posere, hned všichni běží za starým dobrým Tommym. Chudák nemá pokoj ani v důchodu, ale podezřívám ho, že si to užívá. Každopádně jsem ráda, že se konečně Philip zbavil toho svýho příšernýho kámoše. Trávit čas tím, že nabalujou ženský a při tom jsou ženatý, není úplně nejlepší time management. Vůbec ho nelituju, dostal, co si zasloužil, buďme upřímný, zavařil si to sám. Neměl posílat dopisy, ale hlavně neměl podvádět. ¯\_(ツ)_/¯ A Philip dostal, co chtěl - korunovaci. Stejně se mi líbí, jak je naznačený, že se na něj ty staříci stejně vždycky budou dívat jako na cizince. No, aspoň už manželství s královnou zase klape, doufám, že Philip konečně zjistil, že takhle to dál nejde. Hodnocení: Odpočívej v pokoji, kníre Michaela Adeana/10

Koruna - Loutky (2017) (epizoda)

To by mě zajímalo, jestli se lord Altrincham k tomu zubaři nakonec dostal. Každopádně tu máme další konstituční krizi (začínám si myslet, že Británie je jedna velká konstituční krize), tentokrát vůbec poprvý někdo veřejně projevil negativní názor na monarchii. No, asi se shodneme, že proslov v továrně byl fakt příšernej. Představte si, že patříte mezi zaměstnance, a slyšíte, jak je vaše práce nudná a vyčerpávající (Philipův pohled byl k nezaplacení). Královně by určitě neuškodilo, kdyby měla v paláci víc mladých lidí než těch starých páprdů, co zůstali myšlením před první světovou, myslí si, že mají vždycky pravdu a od mladších si samozřejmě poradit nenechají. Ale konec dobrý, všechno dobré - královna přijímá u dvora policajtky a řezníky a monarchie pořád stojí. Hodnocení: a babičkovskej účes královně zůstal až nadosmrti/10

Koruna - Matrimonium (2017) (epizoda)

Peter je zpět! A našel si jinou! ...O dost mladší. Kolik že mu je? Aspoň 50 to bude, ne? ಠ_ಠ Koukám, že Tony je velkej bohém. Sice jsem nečekala, že bude svatoušek, ale trojka s ženatým párem? To překvapilo i mě, a že jsem viděla věcí! Královna měla Margaret říct pravdu, pravděpodobně by jí ušetřila dost starostí v budoucnu, protože se vsadím, že Tony věrnej určitě nebude. Lepší mít chvíli zlomený srdce, než příšerný manželství. Pokud se teda Margaret nechce připojit do trojky se svým manželek, ale možná Margaret není konvenční, ale má svoje hranice. Ale zpátky k Tonymu. Neměl lehkej život, to zase ne. Máma kariéristka, která mu ani na svatební den neřekne, že ho miluje, i když si vzal PRINCEZNU, a pořád upřednostňuje mladšího syna. Hodnocení: zděšenej výraz Elizabeth na oslavě, kam si Tony přivedl svoje kamarády, mluví za všechno/10

Koruna - Mezi muži (2017) (epizoda)

Zatímco si princ Philip užívá nezávaznej život s pěknýma ženskýma po celým světě, Anglie se stahuje ze Suezu a máme tu další krizi. Nepřijde vám, že Anglie je v krizi každou chvíli? A premiérové, co padají jako mouchy (navíc v tu nejhorší chvíli) taky zrovna nepomáhají. Královna to rozhodně nemá lehký. A Philipovi koukám chvíli trvalo, než se z něj stal rodinný muž, ten kluk je docela nezbedník. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nevěřím, že si tam s někým začal, spíš ten jeho tajemník se ho pořád snaží vtáhnout do hlubin nevěry. Ten chlap mě začíná docela vysírat, doufám, že mu to manželka pořádně natře. Zasloužil by si trochu srazit hřebínek. Naštěstí aspoň princovi se rozsvítilo v kebuli a uvědomil si, že život není jenom jeden velkej kabaret a doma ho čeká rodina. Konečně! Hodnocení: Sláva vánočním projevům!