Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 6/10

Stranger Things - Kapitola šestá: E Pluribus Unum (2019) (epizoda)

Pořád mě strašně sere příběhová linka v ruský laborce, která mi přijde spíš jako parodie. Přijde mi jako by se autoři na tuhle část úplně vysrali, navíc většina klišé se vyskytuje právě u týhle části příběhu. Jinak zbytek příběhu fajne a konec skvělej. Hodnocení: 6/10

Volejte Saulovi - Pasáček z hor (2015) (epizoda)

Američani maj koukám skvělý nápady - mluvící záchod? No jako děcko bych to taky jistě ocenila. :D Začátek epizody skvělej, ty případy to se prostě nedá popsat. Pak dlouho nic a až na konci se to trochu rozjelo s dědoušem Mikem. Hodnocení: 6,5/10

Volejte Saulovi - Hrdina (2015) (epizoda)

K tomuhle můžu říct jen jedno - ten nápad s billboardem je zasraně geniální. Hodnocení: 7/10

Volejte Saulovi - Nacho (2015) (epizoda)

Asi už jsem se nějak přizpůsobila tomuhle seriálu a už ho beru spíš jako takovou pohodičku na večer, takže nic u čeho bych si ukousala všechny prsty a zároveň se na tom nestala tak závislá, že to sjedu 5x za sebou (zdravím Chernobyl). Každopádně scéna na konci fakt pobavila. Hodnocení: 8/10

Volejte Saulovi - Mijo (2015) (epizoda)

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10

Volejte Saulovi - Uno (2015) (epizoda)

Nevím jestli jsem měla vysoký očekávání, ale prostě mi první díl přišel jako sračka - trvá dlouho a jediný co člověku zbejvá je doufat, že to brzo skončí (jenom místy). Každopádně nepochybuju o tom, že se to ještě pořádně rozjede, přece jenom je to první díl a ty bejvaj trochu pomalejší. Hodnocení: 6/10

Stranger Things - Kapitola pátá: Armáda (2019) (epizoda)

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Hodnocení: 4/10

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Upřímně fakt nejsem milovník komedií a už vůbec ne romanťáků. Ale Bridget mě nějakým způsobem dokáže pobavit, sice už druhej díl nedosahuje kvalit prvního, pořád ale stojí za to a hlavně pobaví, což je u komedie si myslim to hlavní. :D Hodnocení: 7/10

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Test saunou (2019) (epizoda)

No do prdele, je to tady. Nevěřila jsem, že by mohl seriál přinýst něco novýho, ale tvůrci to opět správně dopepřili. Hmm takhle mi to chutná. Hodnocení: 8,5/10