Temný krystal (1982)

Tenhle film sem hledal hrozně dlouho. Viděl jsem ho kdysi jako malej a dlouhou dobu sem měl večer noční můry. :D

Gauneři (1992)

Hrozně slabej film. Nechápu lidi, co to nazvou kult jen proto, že to natočil Tarantino. Mam ho rád, ale tohle je slabota...

Ben Hur (2016) odpad!

100% cancer. Myslím , že do zítra umřu na zástavu srdce .

Purpurový vrch (2015)

Příjemnej film. Doporučuji shlédnout když je venku hnusně a vy nemáte co dělat. Atmosféra je úžasná. Chvilkami trošku nuda ze strany děje, ale jinak obstojný pokoukání.

Do hloubky webu (2015)

Zajímavý dokument. Možná k mému kladnému hodnocení přidalo i to, že jsem si od tohoto snímku nic nesliboval a koukl na něj spíše z nudy a byl jsem velice příjemně překvapen.

V zajetí démonů 2 (2016)

Podle mě o něco slabší než předchozí díl, ale stále si drží kvalitu. Stále si stojím za tím, že V zajetí démonů patří k předním horrorům současnosti. Ani ne tak jump scary nebo tak. V tom je film průměrný. Jde spíš o tu atmosféru, kterou dokáže Wan vykouzlit.

Potomci lidí (2006)

Tak tenhle film sem si užil naplno! Našlapanej super atmosférou a dějem od začátku do konce. Fakt se nebyl čas nudit.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Skvělej film. Takovouhle atmosféru u filmů prostě miluju! Jen škoda, že pravda vyjde najevo už tak brzy.