Labyrint (2015) (seriál) odpad!

U kteréhokoliv Labyrintu se pobaví celá rodina nekompromisním přehráváním většiny herců, absurdními dialogy a dementnímími zápletkami.

Rašín (2018) (TV film) odpad!

Vetchý si s touto rolí absolutně nevěděl rady. O Svobodovi radši nebudu psát nic.

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Třetí řada True Detective by se měla jmenovat Boring Detective, v češtině Nudný případ, případně Detektiv Alzhajmr.

Sidney Hall (2017)

The Vanishing se odehrává v několika časových rovinách a v nich se odkopal Logan Lerman. Čím starší byla jeho postava, tím hůř Lerman hraje. Finále v paruce a s přilepeným plnovousem nezvládl vůbec, spisovatel alkoholik nebyl o moc lepší. Ve zkratce dvě hodiny patetické nudy. Připravte si nějaký protijed, já jsem si například hned po tomhle fiasku šlehnul Baader Meinhof komplex.

Bezva ženská na krku (2016) odpad!

Vtipný a nápaditý scénář nemá chybu, všechno do sebe dokonale zapadá. Film ani náhodou castingem a provedením nepřipomíná primácké seriály. Hlavní hrdinka je bezva ženská, protože má nevěrného přítele, lesbické kamarádky, jde po hlavě do nové kariéry na venkově i do vztahu se samotářským hrobníkem. Šestým smyslem totiž rychle vytuší, že bručoun hrobník je tam někde hluboko uvnitř fajn chlap a tajný děda. Inženýr, co na záchodě občas louská Villona v originále a starostlivě sleduje dalekohledem milostné hrátky svého syna a jeho ženy. Bezva ženská na krku ale není jen film o tom, co všechno může spustit jedno falešné těhotenství. Zažitků z něj mám víc, ještě to zpracovávám, objevuju si jen tak pro sebe nuance děje a psychologii postav. Aktuálních 69 procent na csfd je pro nás fanoušky urážka a hozená rukavice, pojďme to společně napravit!

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Přestože brutální podle skutečných událostí, chybí tomu syrovost, kterou má Apocalypto. Na jedné straně realita nelítostného boje a silná myšlenka a vůle jednotlivce, na druhé rušivé CGI plus melodrama nakonec. To nemůže držet pohromadě.

Spojenci (2016)

Jak se točí Allied: to je samé CGI, ateliéry, CGI, ateliéry, jen na začátku komplet CGI. Teď vážně: pustím film a nemůžu uvěřit vlastním očím - asi poprvé vidím celou úvodní scénu animovánu zhruba na úrovni Metal Gear Solid V. Nemá cenu se pozastavovat nad scénářem a hlavním "hrdinou", který si létá ve válce po Evropě asi podobně v pohodě jako teď létají CEOs v Learjetech. Němeční vojáci jsou všichni trottel oder dummkopf a nechají se Pittem kosit v libovolném množství. Raději se podívám 5x na Trosečníka než ještě jednou znovu tyhle zoufalce, pardon spojence. Hollywood Allied Airbrush.

Zúčtování (2016) odpad!

Geniální matematik? Bezpochyby! Nepřekonatelný střelec? Jak jinak! Nezdolný v osobních soubojích? Absolutně! Asperger? Jasně! Citlivý hoch? Určitě! Zachrání pannu? Annu! Nasyslil na Pollocka a český pas? No vážně! Dva bratři se potkají po letech? Ben a Flek! Jo abych nezapomněl, rozumí se samo sebou, že je nejlepší účetní na světě, proto pracuje pro všechny top zločince a audituje jejich podvojné účetnictví. Na CSFD momentálně 80 (!!!???) slovy osmdesát procent, což by přesně odpovídalo, protože skoroségra to všechno řídí z blázince.

NON-STOP (2014) odpad!

Béčko s hloupou zápletkou a absurdním koncem. Standardní produkt pro běžného spotřebitele. Vítězem je konto Liama Neesona.