Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Fantasticky napsaná a zahraná záležitost. Každá scéna má svuj význam, každá replika má svoji dohru. Mare ve mě bude rezonovat ještě dlouho.

Jurský svět (2015)

Největší překvapení letošního filmového léta. Blockbuster se vším, co k pravé popcornové zábavě patří. I přes pár drobných chybek na kráse, rozhodně film, na který se vyplatí zajít.

Tři bratři (2014)

Prvních 40 minut svěží Svěrákovina se zábavnou "povídkou" o Růžence. Poté pro mě nepochopitelný obrat v nesourodou slátaninu, kde písničky vystřídali nezajímavé opakující se recitály.Vrcholem je otřesná "povídka" o Karkulce.

Vlk z Wall Street (2013)

DiCaprio je nejlepší herec součanosnosti,o tom žádná.To je ale bohužel to jediné,co mě u téhle tří hodinové ody na fet a prachy udrželo.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Rozjezd hodně pozvolný,ale určitě dám ještě šanci. Doufám ve více hostovaček, Samuel mile překvapil.

Útok na Bílý dům (2013)

Emmerich je pan hračička a ještě k tomu se nerad bere úplně vážně,tomu já rozumím.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Taková škoda,že John Moore a Skip Woods vůbec nepochopili o čem Smrtonosná past vždycky byla. Je to celé hrozně zbrklé, nedotažené a především úplně zbytečné.

Iron Man 3 (2013)

Samotná předloha Extremis nepatří zrovna mezi moje oblíbené komiksy s Iron Manem, možná i proto dávám jen za 4. Ovšem potitulková scéna je bezkonkurenčně nejlepší ze všech Marvel filmů.

Batesův motel (2013) (seriál)

Po šesté epizodě musím zvednout na plný počet....neuvěřitelná jízda.