Brooklyn 99 - Uprchlík: 2. část (2017) (epizoda)

Už jsem několikrát psal o tom, že mám rád sváteční epizody, Každoroční návraty Douga Judyho ale za svátek rozhodně nepovažuji. Dvanáctá epizoda navázala na předchozí díl nejen dějem, ale i kvalitou. // "Sakra, Roso, jaks to dokázala?" "Mám temnou minulost." / "Je to jen má bývalá milenka. Ahoj, sestřičko." / "Gertie!"

Brooklyn 99 - Audit (2017) (epizoda)

Fakt se mi nelíbí, jakým směrem se začal seriál během posledních tří epizod ubírat. Důvodů k zasmání jsem ani tentokrát mnoho nenašel a závěr ve mně vyvolal neblahé tušení... // "Budou nám prohlížet stoly? Protože v mém stole někdo nechal pár mečů." / "Zdravím, srazil mě autobus."

Brooklyn 99 - Uprchlík: 1. část (2017) (epizoda)

No, nevím, doufám, že se tvůrci nehodlají držet i v budoucnu stejného konceptu jako u jedenácté epizody. Celý díl byl byl pro mě hodně nezáživný a skoro jsem se neměl čemu zasmát. // "Fajn, Gino, odveďte si toho magora ven."

Brooklyn 99 - Kapitán Lotyšsko (2016) (epizoda)

Tvůrcům se podařilo vzbudit ve mě během dvaceti minut rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsem byl silně zklamán tím, že se vánoční díl z poloviny soustředil jen na kolednickou soutěž ve zpěvu, na stranu druhou jsem se velmi dobře bavil se sebevědomým Charlesem. Ten taky desátému dílu zachránil třetí hvězdičku. // "Bude to blamáž, jako když dřevomorka zničila jeho sirotčinec." / "Já jsem pro a já jsem šéf, takže končím poradu."

Brooklyn 99 - Přetěžení (2016) (epizoda)

Mé hodnocení mohlo být o hvězdičku lepší, ale nepřenesl jsem se přes postavu kapitána Stentleyho a přes děj, který se k ní vázal. Epizodu pro mě tentokrát jasně táhli seržant Jeffords a Gina se svou smečkou teplometů. Ten souboj vůlí byla radost sledovat. // "Byla jsem uvedena v sebevražedném vzkazu své učitelky ze školky."

Brooklyn 99 - Cyklus Skyfire (2016) (epizoda)

Osmá epizoda sice nebyla tak dobrá, abych jí mohl šoupnout pět hvězdiček, proti předchozímu zážitku to ale byla jedna velká radost. Tým se pěkně podělil o mou zábavu a všechny tři záležitosti se celkem slušně vydařily. // "Kevin má pravdu." "Máte padáka." "Cože?!" // "Nejlepší den mýho života." "Máte tři děti, seržante." "Říkám, jak to je!"

Brooklyn 99 - Pan Santiago (2016) (epizoda)

Sice se tady kromě narážky na Dextera objevil i návladní Miguel Prado, ale to bylo zároveň to nejzajímavější na celé epizodě. Celý díl mi přišel jaksi naivně nablblý, největší nálož humoru měl přinést útočný krocan a já jsem se příliš nebavil. // "Nejlepší krocan je ten, co ti právě zemřel v rukou." / "Je to dost dramatické, kdo česal toho setra, ten by si měl ustřelit hlavu."

Brooklyn 99 - Kostlivec ve skříni (2016) (epizoda)

Svatební epizody bývají v sitcomech ošidné, často se z nich pro mě stane propadák, v němž je humor nahrazen úplně nepatřičnou hrou na city. V tomto případě se tak naštěstí nestalo, Amy mě jako organizátorka v žádném případě nezklamala a k dokonalosti už mnoho nescházelo. // "Brzy přestanou... Rozjíždí se to, jdeme!" / "Ona se zhrozila a ne kvůli mně!"

Brooklyn 99 - Halloween IV (2016) (epizoda)

Na halloweenské epizody se už tradičně těším, tentokrát jsem měl ale dojem, že to není tak úplně ono. Neříkám, že jsem se nebavil, jen jsem se nesmál tak jako v předchozích případech. // "Rozpářu vás, a pak si vás obleču jako kabát." / "Ne, ne, ne, půjdu fama, nepotfebuju pomáhat."

Brooklyn 99 - Noční (2016) (epizoda)

Hmmm, tak jsem se těšil předčasně. Děj se sice přesunul zpátky do Brooklynu, ale kufry s humorem asi ještě nedorazily z letiště. Doufám, že nejsou nadobro ztraceny, protože tentokrát jsem se příliš nebavil. // "Kyberzločin? Super!" "Jeden ožrala šukal notebook." / "Proč jsi nekakala? Měla jsi kakat!"