Archanděl (2005) (TV film)

Docela zajímavý příběh, velmi dobrý výkon Daniela Craiga a hudba. Jen mě hodně rušilo, že byl fim rozdělen na tři části, což jsem předtím nevěděla, a tím pádem i spád nebyl takový, jaký by mohl být, kdyby se opravdu jednalo o jednolitý film, trochu prostříhaný.

Arrow (2012) (seriál)

Nikterak záživné, nedokáže to vtáhnout pořádně do děje, takže jsem to po pár dílech zabalila. Pár vtipných postav, herci vybraní asi spíš pro vzhled než pro um (například hlavní představitel mě nijak neoslňoval).

Assassin’s Creed (2016)

Film, od kterého čekáte vyčištění hlavy, žádné velké myšlenky, spoustu efektních skoků a soubojů s mečem, pukem, nožem a dokonalého Michaela Fassbendera :-)? Pokud ano, budete spokojeni jako já. Pokud ne, koukněte na něco jiného...

A-Team: Poslední mise (2010)

Krásná vzpomínka na osmdesátá léta minulého století se rozhodně povedla. Nečekejte od toho filozofování, ale spoustu akce, hlášek a vtipných situací. Výborné.

Atentát (1964)

Film vynikajícím způsobem přibližuje jednu z přelomových údálostí Protektorátu, která vedla k šíleným zvěrstvům. Člověka vtáhne do děje od prvního okamžiku a nepustí až do úplného konce. Při některých scénách vám vstávají vlasy na hlavě, při jiných byste nejraději vraždili... Je neuvěřitelné, že se tohle mohlo natočit za socialismu.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Něco mezi komixem a špiónským filmem, je to docela dobrá jednohubka, která neurazí ani nenadchne. Konec je až příliš překombinovaný, ale jinak milovníci akce, pěkných žen a atmosféry socialistického Berlína si přijdou na své. Pro mě docela nezapomenutelný film.

Ať to stojí, co to stojí (2000)

Dá se to shlédnout jednou, pokud potřebujete pořádně vypnout mozek. Mohl by být námětem přirovnán k Cyranovi, ale jedná se o hodně slabý odvar. Trochu zábavného prvku představují ulítlí kamarádi Ryana. Na druhou stranu se tu nesetkáte se záchodovým humorem, který se často vyskytuje v podobných snímcích.

Ať žijí duchové! (1977)

Rodinný filmový muzikál, který nikdy nezklame. Škoda, že se takové filmy už netočí.