Pád (2013) (seriál)

První dvě série byly skvělé, oba protivníci zdatnými soupeři. Bravurně vykreslené drama. Bohužel třetí série začala být nečitelná a matoucí a závěr mě neuspokojil, protože mnohé zůstalo nevysvětlené.

Black Widow (2021)

Docela chaotická změť. Nevím, jestli kdybych viděla všechny Avengers, bych to pochopila lépe, ale takhle jsem se ztrácela minimálně v polovině děje.

Není čas zemřít (2021)

Důstojný závěr série s Craigem jako Bondem. Je tam akce i emoce a závěr byl opravdu překvapivý.

Kominského metoda (2018) (seriál)

Hořkosladká komedie o dvou starých mužích, přičemž cely tón seriálu lze zjistit již po shlédnutí prvního dílu. Ve vsech trech řadách jsou těžké momenty smrti či zhoubné nemoci, které jsou vyvažovány humorem. Jsem ráda, že jsem seriálu dala šanci a vratila se k němu.

Na nože (2019)

Nebylo to špatné, ale čekala jsem víc. Moc jsem nepochopila Craigův přízvuk a jeho postava byla spíš karikaturou.

Vyproštění (2020)

Od začátku do konce je to krvavá jízda, kdy Chris Hemsworth s lehkostí zabíjí kohokoliv, až nakonec sám podlehne. A to je snad sympatické, že není úplný happy end. Ale jinak to je lehce zapomenutelný film.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Chlapci hláškují o ostošest, je tu spousta výbuchů a honiček... takové normální béčko. Neurazí, člověk se zasměje a pak rychle zapomene.

Takový normální kluk (2021)

Tak tohle bylo šílené a šlo mimo mě. "Herci" se snažili být něco víc než jen hezké tvářičky, ale moc se jim to nedařilo, dialogy nedávaly smysl a rozdíl mezi matkou a dcerou nebyl absolutně vidět. Ale dokoukala jsem do konce a pár záběrů s zmíněnými fajn, takže aspoň tu jednu hvězdu dám.

Venom (2018)

Vtipně zpracované, velká část filmu se věnuje "obyčejnému" Eddiemu a akce začíná až později. Bavila jsem se hodně a Tom Hardy byl skvělý.