Rozhněvaný muž (2021)

Klasická gangsterka Guye Richieho, která si udržuje standard. Potěší, nezaujme.

Loki (2021) (seriál)

Přiznám se, že mě to nenadchlo. Bylo to takové nemastné neslané. Čekala jsem více vtipu/ironie.

Síla psa (2021)

Přiznám se, že jsem čekala víc. Bylo to chladné, skoro až neosobní, s náznaky a zvláštním rozuzlením. Záběry super, hudba zádumčivá.

Chata na prodej (2018)

Hodně divný film, kde se postavy chovají chaoticky, nic to nedrží pohromadě a jediný hezký záběr je na medvěda. Nevím, proč to bylo natočeno.

Božská Florence (2016)

No nevím, bylo to takové milé, ale nijak závratné a občas i nudné. Slušné výkony herců, docela dobrá hudba, nicméně zážitek to není a film rychle vyprchá.

Poslední aristokratka (2019)

Docela vtipné, věrné knižní předloze. Musím přiznat, že Liška mile překvapil. Není to nic světoborného, ale na zasmání a relax fajn.

Šarlatán (2020)

Příběh zajímavého člověka, nicméně film mě nijak nenadchl. Přišlo mi to takové standardní, dobře řemeslně udělané, nicméně bez hloubky. Sice se zde objeví pár zajímavých scén, ale jinak je to docela chladné.

Smrt roku 2021! (2021) (TV film)

Mnohem lepší než Smrt roku 2021. Víc absurdnější a sarkastičtější, dobře nastavuje zrcadlo.

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Docela vtipné, ale čekala bych větší komedii.

Red Notice (2021)

Hlášek spousta, chemie mezi Johnsonem a Reynoldsem excelentní, ale přišlo mi to až příliš překombinované, obzvlášť kdo podrazil koho. Nicméně jsem se bavila.