Loď lásky (1998) (seriál)

Urich skočil cez palubu a utopil sa v sračkách

Krvavá tvář velkoměsta (1991)

Film sa začín minútovou sekvenciou sprostých slov.............ale po tom ostrom začiatku som čakal štiplavejší dej...........................

Podfu(c)k (2000)

"Nevidel som ju!" - "Tyron, je to štvortonová dodávka, nie vrecko skurvených arašidov!" - "Bola v takom divnom uhle!" - "Bola za nami, keď cúvaš veci sa blížia zozadu!"

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Keby tie príšerky medzi sebou súložili bolo by to aspoň trochu zaujímavé................

Blade (2006) (seriál)

Goyerovi by som do ruky nedal nabitú zbraň, nieto scenár!!!!!!!

Blade: Trinity (2004)

Sakra, sakra, sakra! Toto sa mi ani trochu nepozdávalo. Nevravím že by to bolo zlé, ale bolo to bez štavy a hlavne bez Bladea! Veď tu z neho spravili vedľajšiu postavu, krov Pre HAnnibal Kinga a mladú Whistlerovú, ktorá je tu sa mi zdá v hlavnej úlohe. Rutinnne odfláknutý sľubný film ( keby mal lepší scenár ), mohol byť šialeným masakrom plným tvrdých "fightov", fakt hnusného Draculu. Rovno sem mohli dosadiť Dudikoffa na Kingovo miesto. Snipes tu postáva, za celý film povie pár viet ktoré sú tu brané tak že: "čo si povedal strýko?" Boha a jek som sa tešil na poriadny nakladačkový nárez. Ťažký priemer a možno aj pod. 2,5

Blade 2 (2002)

Čiernočierny moderný rytier s čiernočiernou držkou za rytmu maximálne vymakanej muziky posiela upírov do čiernočiernej prdele pod Del Torovou taktovkou. Výtvarne podarenejšie ako jednotka s atmosférou plnou zatuchnutého mesta ( že vraj Praha, tvárme sa že to nemala byť Praha! ) a hnusných pošukov s rozďavenými chrapami. Len chudákovi Rodenovi sa zas ušla iba slizská rola: "you human?" -"badly im lawyer!", a Vašut neprežil ani dve minúty. Srdce mi až poskočilo keď sa objavila Léonor Varela ( túto zmyselnú mačičku zbožňujem ) Dej ja chabší, myslíte že má Blade čas lámať si hlavičku nad zložitými plánmi? Chceli by ste tu ďaľšieho Hulka?:-), ale od momentu keď zaznie "Tao of the machine" to začne byť skutočne šťavnaté žúžo kde každý akčný fanúšik bude nadšený. 4,5* 4,5*

Rane (1998)

Čakal som filmový koláč, dostal som dvojposchodovú tortu!!! Niečo tak husté som nevidel od Podfucku. Odvrátena strana tínedžerskeho filmu na ktorý by Amíci kukali s otvornými chrapami. Maximálne strelený dej s maximálne ostrými hláškami. Tucet pamätných scén o ktorých by som ani nepovedal že pochádzajú zo Srbsko-Nemecke koprodukcie. Pinky nasypal babičke koks:-"To je od medicinmana?" -"Babka toto je oveľa lepšie ako od medicinmana.". V slovenskom dabingu som ešte takú kadenciu Kurv* k*k*t p*ča j*bať, ešte nepočul. Buďme radi že u nás vojna nebola, lebo takýto život je na plátne poriadne drsným odväzom, ale v Reáli by som neprežil ani hodinu. G-E-N-I-Á-L-N-E!!!!!!!!!!!!!

Star Trek X: Nemesis (2002)

Strýko Piccard to vie. Z celej novej série sa mi tento dieľ páčil najviac. Perfektné efekty, atmosféa, padla tam aj nejaká hláška. Klon bol dosť slizský.Len pár prostredných scén sa mi zdalo veľmi natiahnutých.