Školní výlet (2012)

Film je velice pěkný, ale ne pro mladé diváky, kteří jej pochopí až zestárnou. Vytýkáte starým hercům, že nemají zapotřebí se pro peníze takto se zesměšňovat, jenže opět se nedokážete vcítit do jejich naturelu, copak nechápete, že je to jejich derniéra a proto jsou vděčni za tu možnost, ještě se alespoň jedenkrát zúčastnit projektu, kde jsou potřební ? Všichni mladí také zestárnete, stačí si jen počkat !!! Zajisté ve filmu jsou i celkem nepochopitelné a nevhodné pasáže, které by se mohly vypustit, bez újmy na myšlence filmu. Toť vše.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Dobrý seriál, hlavně, že není nekonečný, tak jako jsou dnešní stupidní seriály. Pouze mám jednu zásadní výtku. V samoobsluhách NIKDY nebyly tak nesmyslné návaly, hlava na hlavě, jak nám prezentuje režisér, je vidno, že nikdy nebyl nakupovat. Počet zákazníků se vždy potřebně reguloval počtem košíků u vchodu.

Tři mušketýři (2011) odpad!

Je to vůbec možné tuto stupiditu předložit divákům. kdo ji asi prosadil do distribuce ? Bože, kam se poděla tolik potřebná cenzura, alespoň v tomto případě přímo živelně !

Koptashow (2019) (pořad) odpad!

Co se to stalo s našim humorem, tento slaboduchý pořad jej zajisté nepozvedne !!! Kdyby Kopta raději šel šoférovat to své RTO, nebo si zaližovat, udělal by pro nás všechny mnohem více, než v této uvozdřené show.

Ve znamení Merkura (1978) (seriál)

Proč hraje Hanzlík takového troubu, copak by takový mohl pracovat na celnici. Jeho nucený smích je pro něho typický i v Silvestrovských pořadech.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Zpočátku skvělý pořad, ale nyní se z Moravce stal namyšlený, otylý a zaujatý moderátor. Proč v neděli mám v tomto nejsledovanějším programovém čase, sledovat člověka jiné orientace, který neměří všem stejně.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Všechny filmové pohádky vyrobené po sametovém podvodu, které se předhánějí v nevídaných tricích a efektech, postrádají to hlavní a to je DUŠI, která se nedá zaplatit horentními sumami za výrobu. To vlastně platí o všech filmech, které jsou dodnes stále žádané a velice sledované, na rozdíl od dnešních paskvilů s mordy, násilím a neustále něco řešících, které hned po premiéře už navždy zapadnou.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Pohádka je samý blábol, ani pro děti ani pro dospělé. Efekty a výrazivo dnešních dnů z tohoto "veledíla" oblíbenou pohádku v žádném případě neudělají. Katastrofa !!!

Válka skladů (2010) (pořad) odpad!

Seriál, který je do posledního puntíku narežírovaný je klasickým brakem, bez sebe nejmenší hodnoty. Absolutní škoda času mu věnovat, jakoukoliv pozornost.

Mladý papež (2016) (seriál) odpad!

Myslím, že je možné vybrat si z milionu jiných námětů pro komedii a ne se takto beztrestně rouhat.