Pád do tmy 2 (2009)

Ne ne, tohle nebyla jednicka. Ackoliv jsem se dival v naproste tme, tentokrat jsem se tolik nebal. Mozna proto, ze jsem vedel, co mam tech skretu ocekavat :D tyhlety potvory me tentokrat neprekvapily.

V moci ďábla (2005)

Ma pravo ducharina a nabozenstvi rozhodovat soudy? Aneb kdo nese vinu za smrt divky, kdyz se ji vsichni snazili pouze pomoct.

Kajínek (2010)

Kvalitne zpracovana rekonstrukce Kajinkova pripadu, nyni jenom vyvstava otazka, co vsechno je pravda a co si scenaristi dobarvili? :)

Poslední skaut (1991)

Tohle jsem fakt necekal :D Moc jsem se na tento film netesil, kdyz sem videl v popisu samy slovo americky americky ... a americky fotbal, to fakt ne... :P Ale takovou hromadu dobrych hlasek, ktere byly ve filmu, sem fakt dlouho neslysel. Jeste k tomu paradni bezhlava akce. Jednoznacne 5*

Z pekla (2001)

Rekonstrukce jedne z teorii Jacka Rozparovace. Skveli herci, Johny Deep na pocatku sve kariery :)

Noc v muzeu 2 (2009)

O hodne lepsi a hlavne akcnejsi oproti jednicce, coz od takovych typu filmu ocekavam.

Noc v muzeu (2006)

Rodinna komedia, kterou si hodi pustit fakt nekdy o svatcich, kdy mate dobrou naladu. Jinak vas muze odradit ihned v zacatku. Dej me moc neodsypal, privlastku akcni moc nerumim, mozna dobrodruzny.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Mysteriozni detevtivka? Asi tak bych to nazval. Ocekaval jsem, ze se stretnem alespon take s jinou rasou, jak tomu bylo v jednicce :(