• Fantasy

Příšerky pod hladinou (2017) odpad!

Tak tohle jsme v půlce vypínali, fakt to bylo děsné. Když začal tučňák zpívat, měli jsme toho už po krk. Ani nevím, jak to dopadlo, ale pro 3-5 leté dítě to může být supr.

Luca (2021)

Moc hezké, líbilo se 🙂 Doporučuji na příjemný sobotní večer.

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Jsem racionální člověk až do morku kostí, ale tenhle seriál si celkem užívám. Za mě je to celkem pěkně zahrané, nevím, zda ti vypovídající tomu skutečně věří, nebo dostali jen scénář, co mají říct, ale ve scénkách, kde se dotyčný vzbudí a kouká na něj vykulený duch nebo se za někým otevřou dveře a dejchne mu něco na záda, z toho mám vždycky husí kůži :-D Baví mě, co to se mnou dělá, stejně jako třeba Věřte Nevěřte. Hvězdičku dolů dávám jen za to, že to není pravda, ač si to hraje na pravdivé. Zbytek hvězdiček je za pěkné provedení plného efektů. BTW nejčastější a nejohranější věty "...nikdo tam nebyl..." a "Něco tam bylo... něco zlého" 😅

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Poprvé, co jsem to viděl, se mi to líbilo. Další díl byl ale skoro stejný a další také. Až jsem si pak uvědomil tu krutou realitu, že je to vše sehrané. U všech rozhovorů jsou kamery, lidem to nepřijde divný, zaměstnanci vždy pracují v otřesných podmínkách, ale zvládají to a prostě to dělají. Při rozhovorech pak všichni brečí. Tomu někdo umírá, tenhle nemá peníze, ten živí sám rodinu, ten nemá na studium atd atd. Nakonec přijde velké prozření a odměny, že by firma okamžitě zkrachovala. Nápad je to hezký, ale pak už mi došlo taky, že je to vlastně vše jen hraný.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Nevím, komu se tohle může líbit, mně rozhodně ne. Páni ani nevědí, zda šu.. holky, kluky nebo sebe navzájem. Do toho perverznosti jako jíst hov.. a ten závěr.. Účel filmu mně neznámý.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Doteď si to pamatuju, byla to pecka a je škoda, že se ten koncert neuskutečnil. Byl to jedinečný člověk :-)

Závody Nascar (1999) (seriál)

Já byl spokojen :-) Pěkně 3D promakaná Motorsféra, auta taky, s tím si někdo musel dát v modelování práci. S bratrem jsme to žrali :-)

Underworld: Krvavé války (2016)

Rozhodně lepší pokračování než Probuzení. Michael Corvin si v celkové sérii moc nezahrál. Snad nevíc ve dvojce. V Probuzení už nebyl a tady je už prohlášen za mrtvého. Od prvního křížence bych teda čekal více výkonu než že bude neustále bitý a pořád mrtvý. Tak uvidíme, jestli bude nějaké pokračování.

Rudá Sonja (1985)

Úplné zklamání. Konan už není Konan, ale někdo jiný, děj o ničem, malý rozmazlený kluk s poskokem, Sonja hubená jak špejle a máchá s velkým mečem jako by to nic nebylo, děj vůbec nenavazuje na předchozí díly, nic. Jak jsem zmínil, úplné zklamání. Navíc se zde objevuje opět Sandahl Bergman, která v Barbarovi Konanovi zemřela a zde se opět objevuje jako hlavní záporák. WTF?