Bod obnovy (2023)

Jako fanda scifi jsem rad ze toto dilo pochazi z ceske produkce a i u nas se da natocit neco kvalitnejsiho..

Tajemství a smysl života (2023)

Hodne smutny ze stale mezi nami existuji individua kteri nedokazou pochopit o cem film je a nebo mu naschval davat odpad nebo jen jednu hvezdu 😀 classic csfd i guess kde si mentalci leci komplexy… film nese nejake poselstvi kteremu bohuzel ne kazdy rozumi nebo je pro kazdeho ale i tak ho kvuli tomu nebudem hodnotit nejak negativne pac to nemam zapotrebi..

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

47% na csfd 😅 a to jde jasne videt ze tu to hodnoti kde jaky blbec co si hraje na duleziteho 😅 jako vazne co za howno musis bejt abys dal filmu 1 hvezdu kdyz existuje tolik odpadu co maji kolikrqt vyssi hodnoceni..pokud nemas rad sci fi nebo fantasy proc si tem film poustis?? daval bych 3.6 not great not terrible.. prumerny sci fi.. lepsi nez dnesni koukatelny sracky co maji lepsi hodnoceni..

Bílí muži neumějí skákat (2023)

Fakt tady cist ty recenze je videt ze sem muze psat kazdej kokutek a kazit filmum hodnoceni.. a to by mozna meli zmenit tady na csfd… protoze uz me fakt sere kdyz tady filmy co maji tak na prumer nebo rovnejch 50% vecne tu maji 20% nebo mene. A totalni sracky tu maji vetsi hodnoceni xD

Aljaška (1996)

Můj nejoblíbenější film.. koukal jsem na něj furt když jsem byl dítě.. teď ho náhodou vidím zas skoro po 20 letech.. myslím že by zasloužil lepší hodnocení!

Sherlock Holmes (2009)

Opět skvělý RDJ, který se na tuto roli hodí jako nikdo jiný.. Skvěle natočenej film, který baví !

Pompeje (2014)

Poměrně ne extra dobrej ne zas extra špatnej film o gladiatorech a o tom jak sopka Vesuv zničila Pompeje.. Kde hlavní postavu hraje Jon Snow 😁

Všemocný (2011)

Pro mě kvalitní filmek, dobrý scifi a soundtrack.. Bradley Cooper už za sebou pár dobrých filmu má a tohle je podle mě i jedem z nich .. ☺️ seriál mě taky trochu baví ale nějak to není ono 😛

John Wick 3 (2019)

Keanu Reeves se vrací v dalším díle Johna Wicka tentokrát se jedná o třetí díl a rozhodně se člověk nebude nudit.. super akční bojové scény ale více se mi libili asi ve dvojce ale tak je to dobre že se bude pokračovat i na 4. dílu..