Život je hra (2018) (seriál)

Celkem zajímavé a vtipné a dobrý nápad. Suchos jako komentátor pobavil 🙂

Lovci duchů (2005) (seriál)

Za me asi nejlepsi serial svyho zanru.. nevidel jsem lepsi serial co by se tykal mytologie nebo proste andelu, demonu a tak podobne duchu a jinych svetuu! sleduju to od malicka a asi to nejlepsi ze ten serial stale běží ikdyž se teď chystá poslední sezona.. Super herci a pribeh!! Carry on my wayward son!!

Mentalista (2008) (seriál)

Dneska jsem se zase vratil k Mentalistovi a zaclo me to bavit jako nikdy.. Simon Baker se do role mentalisty hodi vic nez kdokoliv jiny a zmocnil se ji jak nejlepe mohl.. moc me bavi jak podle psychologie odhali cloveka.. nebo podle řeči těla.. serial je dost podobnej Dr.House asi proto me to tak bavíí! kecy typu ze je to nuda a resi stale stejne pripady tak ne asi kdyby to nenatahovali tak asi zadnej serial nebude mit vic jak 2 sezony!

Upgrade (2018)

Dost dobry sci fi! Hlavni postava jako kopie Toma Hardyho! Se konecne ukazala v nejakym svym filmu a rozhodne to stoji za to! Akcni trihller s nametem sci fi se rozhodne povedl sem tam jsou i sceny nebo dialogy kdy se clovek zasmeje a pobavi proste dobry, takovej jinej skynet a terminator :D

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Co tady rict ty vole ? asi ze to pokud chcete pohřbít titul star wars zaživa tak se to rozhodně povedlo ! :D Rozdíl mezi klasickým star Wars 1-6 a novým star wars 7-9 je ten že klasiku dělal scenárista a tvoritel star wars George Lucas.. od Force awakens se to nedá spojovat se star wars ani trochu kromě stejného titulu.. to jakým stylem zabili staré oblíbené postavy je jedna věc.. další věc je jak nudné nové postavy jsou a nemají žádné dobré dialogy..bitky se svetelnym mecem taky no koment.. :D Kylo Ren s Rey je taky dosti výsměch pravým fanouškům star wars.. navíc Kylo Ren kterýho Disney boostnulo na nejvíc mocnou postavu je taky úplně boring.. Další věc je část kdy Leia litá vesmírem jako kdyby to bylo nějaký Pulp fiction od Quentina Tarantina tak mozna ok.. Ale takhle ne.. A to že má film velký tržby z něj ještě nedělá dobrý film když je to jen vykrádání legendární značky George Lucase.. Rogue one je sice taky z doby po Lucasovi.. Ale to aspoň zanechalo pozitivní dojem a líbilo se..Mělo to příběh .. postavy byly fajn .. scena, napětí všechno bylo ok..lidi co tady ten film chvali fakt netusi nic o SW světě!

Captain Marvel (2019)

Na tomhle filmu jsem byl v kine a v pohode jsem si ho uzil.. toz kdo jde do kina s tim ze od filmu nic neocekava.. tak to rozhodne nemuze hejtit.. jako kecy ze je to nejhorsi film od marvelu fakt nechapu.. nebo ze je postava nudna a pribeh taky.. no co chcete tak uz to proste v sci fi filmech chodíí .. hrdinka co si nepamatuje svoji minulost.. rozhodne neni prvni film ani polsedni s takovym typem pribehu.. :D za me dobrej filmek :) tesim se na avengers endgame jak se captain Marvel predvede!

Trojí hranice (2019)

Slušně obsazenej akčňák plnej hvezd at uz je Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunman nebo Pedro Pascal z GoT! Řekl bych takovž akční drama trosku v podani John Wick aspon co se tyce prestrelek a bojovych scen!! Proste banda byvalich vojaku se domluvi ze vykradou drogoveho dealera jenze jejich plan se trochu zvrtne!

Comet (2014)

Tenhle film je naprostej majstrštik.. kdo je romantik nebo snílek co má city tak si ten film prostě oblíbí .. Justin Long uz ma za sebou par romantickych filmu takze se do toho plne hodí a Emmy Rossum je takova vychazejici hvezda.. :) Komu se libil film 500 dni se Summer nebo Večný svit neposkrvnene mysli či Paralelni svety tak se mu bude libit taky.. je to proste emotional mind blowing movie! :)