Americký gangster (2007)

Pro mě nejlepší gangsterka poslední doby, famozní denzel washighton i crowe, výborná práce pana Scotta, nemám dál co bych dodal, prostě simply the best, nebyl důvod dávat méně než pět hvězd

Andělé a démoni (2009)

výborné efekty, parádní hudba zimmermana, atmosféra vatikánu, dvě scény upálení jsou skvělé, Ron Howard dokázal co je zač, doporučuju se na tento film podívat, podle mého názoru je lepší než da vinci code

Austin Powers - Goldmember (2002)

zatím poslední příběh šíleného, ale neodolatelného austina powerse, skvělý začátek s tomem cruisem, gwyneth paltrow a spol,, jinak opět skvělé nápady nejlepší jak jsou u prohlídky toho doktora a ostatní se dívají přes plentu fakt super

Austin Powers: Špionátor (1997)

parádní komedie s pošahaným agentem v podání mika myerse rozesměje pobaví každého kdo má smysl pro humor

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

pokračování šílené parodie na jamese bonda nám přináší opět mika myerse alias austina powerse v plné formě a opět nezkamal jelikož je zárukou že se vždy budete dobře bavit

Až tak moc tě nežere (2009)

hvězdně obsazení tohoto filmu nemusí pokaždé zaručit dobrou kvalitu a to je případ tohoto filmu, ale na druhou stranu je to takový odpočinkový film, který potěší krásnými ženami(johansson,barrymore), ale také fešných hochů(affleck, cooper)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

nejpopulárnější seriál pro teenagery 90.let. který sledoval snad opravdu každý teenager, svět amerických zbohatlíků, kteří řeší své problémy jao normální lidé jejich věku

Čekání na zázrak (2009)

příběh prostitutky, která musí uživit svě dítě, má ale problémy se svým špinavým šéfem v podání patricka swayzeho, který se navzdory své nemoci ukázal ve výborném světle, stejně další výkony jessicy biel a foresta whitakera

Černý jestřáb sestřelen (2001)

co říct k tomuto filmu, jednoduše geniální, neskutečně realistický, nejlepší válečný film poslední doby

Čtvery Vánoce (2008)

pohodová komedie, oddechovka, která nezklame, super reese witherspoon