Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Oddechový film, který pobaví za všech okolností, Adam Sandler prostě vždycky ví do čeho se vrhnout a pokaždé to stojí za to doporučuji zkouknout dávám 4 hvězdy kvůli sandlerovi a kate beckinsale

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

dávám čtyři hvězdy i když jsem od toho čekal daleko víc než jsem dostal, ale jsem velký fanoušek harryho pottera tak uvidím s odstupem času, ale každopádně první půlka filmu opravdu spíš legrační než tajemná a druhá půlka byla trochu temnější ale ne tak jak jsem čekal, ale našel jsem i pozitivní věci jako je výprava, která jako pokaždé byla ne vysoké úrovni to stejné se dá říct o hudbě a také Emma Watson je film od filmu krásnější

Na území žen (2007)

párádní oddechovka se skvělou kirsten stewart, která se mí líbí čím dál víc, ale také dobrý výkon meg ryan a adam brodyho, co by kluka se kterým rozešla holka a on se rozohodne odjet z LA a starat o svojí babičku a najednou se ocitá v sevření žen a stojí před těžkým úkolem

Zábavný park (2009)

skvělá vzpomínka na konec 80.let se skvělou Kirsten Stewart, zde není nic co dělat snad jen,že Kirsten se vyvíjí ve výbornou herečku jestli takhle bude pokračovat tak se stane hvězdou první velikosti, předpoklady na to nemá

Štvanec IRA (2008)

zajimavý film o teroristické skupině IRA zejména pak o mladíkovi musel nasadit svůj život ochránil život své rodiny před teroristickou skupinou pro kterou sám pracoval, aby donášel policii, jenomže vše vyšlo na pravou míru a martin se ocitl v nebezpečí stejně jeho rodina, zbytek se dozvíte ve filmu, výborný výkon jima sturgessa, který s každým filmem dokazuje, že máme co dičinění s novou hereckou hvězdou, viz 21 nebo crossing over či other boleyn girl, jima skvěle doplňuje ben kingsley, nejlepší na tomto filmu je přízvuk s jakým irové mluví to je opravdu fantastický

Okamžik vzkříšení (2008)

zajímavý film o muži, který trpí traumatem z války, kdy musel dělat psa jednomu SS oficírovi, však využil tento šok k dobré věci k uzdravení podobně nemocného chlapce, vynikající herecké výkony Jeffa Goldbluma a Willema Dafoea ostatně jako obvykle, akorát je to trochu natažený a má pár hluchých míst ale jinak slušný film, kterému sedí čtyři hvězdy

Vyšší princip (1960)

tady se nedá dát nic jiného dát než pět hvězd, dokonale vykreslené prostředí doby protektorátu, které postihlo i obyvatele kostelce a především tři studenty místního gymnázia, kteří byli bez milosti zasteřelen, i přes snahu jejich třídního profesora v podání vynikajícího Františka Smolíka a hodně se mi líbili důstojníci SS, kteří byli dokonale znázorněni, před panem Krejčíkem prostě musím smeknout. Bravo!!!! Tento film do zlatého fondu české kinematografie

Hrůza v Connecticutu (2009)

já musím dát čtyři hvězdy, protože mě to fakt zaujalo, výborná atmosféra, podle mě si tady někteří hrajou až na moc velký odborníky, ale abych se vrátil k hodnocení, skvělé lekavé scény, prostě celkově povedený film

Vějíř lady Windermerové (2004)

povedený pohled do 30.let v itálii kdy ameriku zmítala krize, itálie si užívala života po svém, příběh oddané lásky, touze po bohatství s veselým koncem pro všechny aktéry, musím vyzdvihniut výkon helen hunt, která byla úžasná, nezklamala stálice scarlett a také tom wilkinson

Temný obraz (2006)

výborné dílko pojaté zajímavým stylem a to komiksovou formou, která dává šťávu jakou takový film má mít, normální formou by asi tak nezaujal, herecké výkony hlavních protagonistů jsou na jedničku, zejména robert downey jr. a keanu reeves jsou vynikající