Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Tenhle pořad byl jedna velká dokonalost a upřímně závidím francouzům, že u nich stále běží. Pro mně jedna velká děská modla.

Lovec policajtů (2001)

Řekl bych, že Andrzej Bartowiak i Steven Seagal měli tou dobou dobrou karmu, protože tohle se jim opravdu povedlo. Scénář i herci překvapují.

Zóna úniku (1994)

Vesměs nuda. Ostatně jako všechny filmy se Snipesem...

Make It or Break It (2009) (seriál)

Originální nápad - gymnastky snažící se dostat na olympiádu. Dobré scénářové zpracování - děj je našlapaný a z 99% se nenudíte. Skvělé charakterní postavy - kromě samotných gymnastek (Chelsea Hobbs, Josie Loren, Ayla Kell...) je třeba zmínit postavu Sashi Belova (Neil Jackson). Co se týče hudby, klasická americká záležitost á la Simple Plan ale dá se to poslouchat, navíc mluvím i o instrumentální složce v pozadí. A hlavně, hádám, že holky musely docela dřít, než se naučily všechny ty sestavy. Musím přiznat, že jsem do seriálu ybyl vtržen, i když jsem na začátku pochyboval. Paráda. Ano, sem tam nějaké klišé, ale dá se odpustit.

Číslo 5 žije (1986)

Jedna z "bomb" mého dětství. Ani po tolika letech to neztrácí šťávu.

Někdo to rád blond (2004)

Stačí první půl hodina, aby si člověk udělal dojem, s čím má to dočinění. Samotný nápad je tak debilní, že je mi té jedné hvězdy až líto.

Garfield ve filmu (2004)

Garfield dostal pořádně na prdel. Dokoukal jsem to, jako propadák mi to zas tolik nepřišlo, ale zato sprzněný fenomén se tomu upřít nedá.

Vražda na Presidiu (2005) (TV film)

Tv film poskládaný ze seriálových herců. Napětí ucházející a herci taky nehrají špatně. Klasický průměrný krimi film, který by nenáročného diváka neměl zklamat. Na jedno podívání ok, ale napodruhé se spíš podívám na něco jiného.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Hodnocení po druhém díle: s klasickými upíry se asi můžeme rozloučit. I když alespoň je to tam nějak vysvětleno (proti slunci je chrání jakýsi prsten, zatímco oběti se po kousnutí nestávají upíry). Zároveň jde o podobné dilema jako v Interview s upírem - dva upíři, jeden bastard dychtící po mase a druhý hodňous snažící se vymanit ze svého prokletí. A mezi nimi jedna dívka a její známí. Když se na to podívám z objektivního hlediska, tak to není tak špatné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nejde o duplikát Twilightu nebo Královny prokletých. Jednoduše řečeno zatím se mi to líbí. A Nina Dobrev je nejhezčí bulharka co znám. Inu, slovani :o) Po sedmém díle zvyšuji na 5. Hlavní 3 postavy hrají své role víc než bravurně.